Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri kızlar göğüsünüzü mezurayla ölçtüğünüzde farklı farklı çıkıyormu?

evet canım ölçme işini beceremeyenlerdenim kaydirigubbakcemile3 sırtımda biraz aşağıda yada yukarıda tutarsam farklı çıkıyor.hep aynı yerden ölçmeyi beceremiyorum sanırım??? 2cm e kadar oynama yapıyor bu hata....

kızlar dün sabah ölçtümmeme ucu 92 çıktı sevinçten çıldırıcaktım normalde 87filan çörekotu yağı kullanıyorum 1 haftadır ondan olamaz diye düşündüm akşamüstü tekrar baktım 89 çıktı yani sahaları 3 4 cm fark ediyo o yüzden hergün aynı saatte ölçün benmde her seferinde farklı çıkıyo ama vücudun su tutulumuna bağlı olduğunu düşünüyorum istesekde aynı olmaz 1 2 cm fark ediyo...

arkadan öne doğru dolaştırıyorum çok sıktırmıyorum yani mem ucundayken serbest oluyo arkası düşmüyo ve de sıkı da olmuyo ama böyle hep farklı çıkıyo dün tek tek ölçmeye karar verdim en azında gelişme var mı onu takip ederim ölçü sorunu da olmaz

eniyisi bir tane yeni sütyen almak.haftada bir dolgunluğuna bakmak için onu denemek.sanırım başka türlü anlayamıcaz kaydirigubbakcemile3

Ben bir giyim uzmanından dinlemiştim.Göğüs ölçüsünü çok yanlış ölçüp, yanlış ölçülerde sütyen alıp farklı sıkıntılar yaşayanlardan bahsetmişti.İşin doğrusu dik bir şekilde oturarak ölçmekmiş.O zaman en sağlıklı ölçümü yaparmışız.Öyle demişti.Bide oturarak deneyin bence ama dik oturun.

Kızlar aynı yerden ve aynı şekilde ölçmeniz şart
Bi de mezronun vücudunuza yapışıp yapışmadığına dikkat edin
Mesela terliyken yapışır ve farklı çıkabilir
Bi de mezroyu düz bir şekilde çevirin göğüslerinizin etrafında
Aşağı kayarsa ya da yukarı çıkarsa yine bir iki cm oynar
Ayrıca bazen mezro ters dönüyo farkına varmadan. Bu da farklı sonuç verebiliyo

" neyapsam" sana katılıyorum artık bende oyle yapıyorum tek tek ölçüyorum böyle daha rahat anlayabılıyoruz hem farklıda çıkmıyor çözüm bence bu....siz de deneyin

X