Gelinlik Modelleri Kızlar Gelinliğimi Buldum! Bakın Bakın:)

bu gelinliği diktiren arkadaşlar, resmini koyabilirler mi acaba..bi de nasıl bi kumaş kullanıldı ?

bu gelinlikte yoğunluk tafta canım ardındanda fransız danteli kullanılıyor üzerine ise ya işlemeli dantel yada sawarovski taslarla ışıltı veriliyor

kaliteli bir dikiş istiyorsan paraya kıyacaksın bana 1500-2000 diyen yerlerde oldu ama hiç içime sinmedi ben 3500 tl ye diktiriyorum ama gözüm kapalı güveniyorum cunku okadar güzel ve özenli dikisleri

Cok haklisin. Orjinalinin fiyati yaklasik 5000 lira zaten... Insallah istedigin gibi olur gelinligin. Ben de merakla bekliyorum :)

Güzel bir model gerçekten kk fikir edinmeme çok yardımcı oluyor.

gelinliğin 10 numara canım ben de böyle bir şey giydim süper oldu sanırm böyle olacak göbegı de toparlıyor hem

canım gelinliğinin büyük fotoğrafları yok mu? ben de aynısını diktirmeye karar vermiştim bugün forumu da öylesine açınca karşıma çıktı çok iyi oldu :) ömür boyu huzurla yaşayın inş

Kızlar nereden buluyorsunuz bu kadar eski konuları. tarihe bakın taaa 2009da açılmış. sahibinin Allah bilir bebeği olmuştur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…