Kizlar gebeliyin ilk haftalarinda kanamasi olanlar varmidir ?

leyla rahimova

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2024
32
16
22
Kizlar nasılsınız ben azerbaycandanimda sozleri duzgun yaza bilmesem.kusura bakmayn lutfen 3 haftalik gebeliyim var iliskide oldum o an bilmiyordum gebe oldumu 2 gun sonra doktora gitdiymde kan testde verdm 3 haftalik gebelik ckdi hematomamda var iliskiden sonra koyu kahve rengi kırmızımtil lekelenmem oldu ve 3 gundur devam ediyor cokda gelmiyor gur seklde amma iste cok stresiliyim 3 yildir tedavi alyorum olmuyordu şuan kaybetmek istemiyorum 😪benm durumumda olub bebeyi salikli olan varmi acaba?

Kanama için gitmedin mi hastaneye
Kizlar nasılsınız ben azerbaycandanimda sozleri duzgun yaza bilmesem.kusura bakmayn lutfen 3 haftalik gebeliyim var iliskide oldum o an bilmiyordum gebe oldumu 2 gun sonra doktora gitdiymde kan testde verdm 3 haftalik gebelik ckdi hematomamda var iliskiden sonra koyu kahve rengi kırmızımtil lekelenmem oldu ve 3 gundur devam ediyor cokda gelmiyor gur seklde amma iste cok stresiliyim 3 yildir tedavi alyorum olmuyordu şuan kaybetmek istemiyorum 😪benm durumumda olub bebeyi salikli olan varmi acaba?

Bol bol uzanıp dinlen muhtemelen progestan vermiştir . Ağrı eşlik etmiyorsa kanama artmıyorsa endişe etme ama dikkatli olmakta fayda var .sağlıkla büyür karnında inşallah 🧿
Cok tesekur ederim canm insallah karnm da ve belmde biraz aqrlar var kanamam artmyor doktorum endise etme ayaklarnin altna yastık koy dinlen dedi amma iste endise etmemek olmuyor cok gec kavusdum erken ayrlmak istemiyorum umarm bir sorun ckmaz

X