KIZLAR GEBELİK TESTİNİ EN ERKEN NE ZAMAN YAPABİLİRİZ

deniz0209

Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2024
166
46
24
sat 5 eylül 15 eylülden 22 eylüle kadar ovülasyon testlerim pikti 25 eylülde yaptım t silikleşmişti muhtemelen çatlamış benim anlamadığım bat 6 Ekim gösteriyor E ben ne zaman test yapmalıyım yani illa adet geçmesini mi beklemek zorundayım çok sabırsızım yorumlarınızı bekliyorum

sat 5 eylül 15 eylülden 22 eylüle kadar ovülasyon testlerim pikti 25 eylülde yaptım t silikleşmişti muhtemelen çatlamış benim anlamadığım bat 6 Ekim gösteriyor E ben ne zaman test yapmalıyım yani illa adet geçmesini mi beklemek zorundayım çok sabırsızım yorumlarınızı bekliyorum
Erken gebelik testi alıp yapmaya başlayabilirsin muhtemelen 23 24 ünden birinde çatlaman olmuştur

Çatlamadan hemen sonra erken gebelik testinde çıkar mı kii
Ben senin durumunu daha yeni algıladım normal şartlarda 19 u gibi çatlama görmen lazım senin inşallah tuttuysa ertesi günü yani 20 sini baz alırsak 30 eylülde yapmaya başlayabilirsin testini . Baktın bat geçiyor o zaman normal testlere başla. Bak benim bat geçti dört gün oldu testler hala negatif ama günü gününe regl olurum vücudumu biliyorum. Ben de senin gibi beklemedeyim ve psikolojik olarak etkilenmeye başladım o yüzden çok düşünme bat geçse bile belirsiz kalabiliyor

Olmanız gereken regl gününüzde yaparsanız çıkar. Erken gebelik testi ile.

X