Kızlar gebelik şekeri ile işgili size ihtiyacım var

Cngz44

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2023
297
101
30
Ben 25 +2 haftalık hamileyim 18 haftadayken 50 gr şeker yükelemesi yaptılar 160 çıktı diyetisyene gönderdi dahiliye diyet falan yaptım açlığım 87 76 90 çok nadir 100 104 ama nadir sadece son zamanlarda diyete dikkat edemedim be bugünde canım börek çekti aşerdim yedim dayanamadım bir saat sonra 180 çıktı şekerim çok korktum daha yemem diyetle dengede tuttuğum sürece insülün kullunmama gerek kalmaz değil mi yani tokluk şekerim genelde diyetle 130 120 çok nadir 140 144 çıkıyor aşırı korkuyorum doktor insülüne gerek yok çok yüksek değil bu değerler dedi ama ben korkuyorum bu durumu yaşayan varmı nasıl geçti yada geçiyor gebelik ve bebeğimde gayet iyi yani gelişimi falan haftasına göre uyumlu olduğunu söyledi kadın doğum

benım ılk gebeliğimde gebelık şekerim vardı dıyetısynele devam ettım dediğiniz gibi.arada canım cektıgını yıyprdum ama sorun yaşamadım oğlum şuan 6 yaşında

Peki değerleriniz benim gibimiydi yada yüksekmiydi hatırlıyormusunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…