Kızlar galiba hamileyim ama galiba isteeee...

A

askperisi

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi askperisi
adetim 2 gun gecti en gec dun olmam gerekiyodu ama olmadı belirtiler baslamıstı ama kayboldu goguslerim bile agrımıyo bugun su gibi akıntım var sanki su akıntı degılde..off teste yapamam negatiften korkuyorum :1no2:

• Konu Sahibi askperisi
ınşallah istediğin gibi hamile çıkarsın arkadaşım...
1 hafta daha bekleyip bence test yap, bizide merakta bırakma canım.... a.s.

• Konu Sahibi askperisi
ben senin yerinde olsam 5 dk bile durmam.test alır yaparım.ya hamilesindir yada değilsindir.soru işaretiyle oturup duracağına bi an önce yap.hadi bekliyrum olumlu haberlerini.

• Konu Sahibi askperisi
canım test yap merakından kurtul inşallah hamilesindir:ecrin_bebek:

• Konu Sahibi askperisi
saolun kızlar ins vardır ama ancak aksama test yapabilirim yakında ecz yok gece habr veririm

• Konu Sahibi askperisi
ben de beklemzdim doğrusu test al yap kaç para ki
negatif çıkarsa da üzülme bazen hormonlara bağlı olarak 10 günde falan belli oluyor idrarda

• Konu Sahibi askperisi
saolun kıslar test alamıyorum cunku ecz yakında yok aksama esim getirir ecz yakın olsa bi dakka durmam

• Konu Sahibi askperisi
adetim 2 gun gecti en gec dun olmam gerekiyodu ama olmadı belirtiler baslamıstı ama kayboldu goguslerim bile agrımıyo bugun su gibi akıntım var sanki su akıntı degılde..off teste yapamam negatiften korkuyorum :1no2:
eger cok düzenli bir adet syklusunuz varsa gectiyse gününüz yarin sabah idrariyla bir test yapin...benim de cok düzenli bir adetim olurdu 4 gün gecti ayni sende ki gibi su gibi akintim oluyo memelerin agriyo test yaptim bu sabah ve hamileyim..insallah ssende pozitif sonuc alirsin

• Konu Sahibi askperisi
gerek kalmadı teste kızlarhastalandım :uhm:n kısmett

sweetbaby17 lütfen bana yazarmısın şu an sadece seni bulabildim....şimdi test yaptım ve çift çizgi çıktı çok şaşırdım adetim geçmişti ama hiç beklemiyordum.bu ay aşılama yaptıracaktım...lütfen bana birşey yazarmısın şu an çok ihtiyacım var boşa ümitlenmekten korkuyorum

sweetbaby17 lütfen bana yazarmısın şu an sadece seni bulabildim....şimdi test yaptım ve çift çizgi çıktı çok şaşırdım adetim geçmişti ama hiç beklemiyordum.bu ay aşılama yaptıracaktım...lütfen bana birşey yazarmısın şu an çok ihtiyacım var boşa ümitlenmekten korkuyorum

YENİ GÖRDÜM CANIM BENCEDE HAMİLESİN hemen dr a gitmeni tavsiye ederim istiyormuydun peki

sakin umudunu kaybetme canim sakin Allah buyuk sen dua et ve sabir et nasipte nezaman varsa ozaman verir Allah merak etme sen hayirli saglikli iste dua et insallah nasip olur ve herseyde bi hayir vardir unutma

X