Kızlar fotoğraf makinesi almayı düşünüyorum.. sizce hangisi olsun...

saolun kızlar yaa,sony nin s930unu bi beğenmiştim s serini ii diil dediler işte
artık bunu alcam valla
iyi kötü şansıma
elektronik aletler birazda şans işi:)

saolun kızlar yaa,sony nin s930unu bi beğenmiştim s serini ii diil dediler işte
artık bunu alcam valla
iyi kötü şansıma
elektronik aletler birazda şans işi:)

aynen oyle canım.. kaydirigubbakcemile5 tamamen sans ısı.. hayırlı olsun ınsallah.. :Saruboceq: ıyı gunlerde kullan.. :nazar: kk bulusma zamanları fotoları cekınıp cekınıp koyarsın buraya.. :teytey: bızde nasıl cekıyor ıyı mı kotumu anlarız.. :jeyyar:

ben ilk fotograf makinemi sony-den almisdim.yanlis hatirlamiyorsam 7.5 mpg.4 sene once.cok memnun kaldim.hala da calisiyor.2-ci makinem de sony.ama 12.1 mpg.markasi da dsc-w230.cok guzel bi makine.resmi de bu...
w230-colors.jpg

4 rengi var.ben pembesini istemistim ama yoktu...siyah aldim.istersen bunu da degerlendire bilirsin...fikir olsun diye soyledim.co

aynen oyle canım.. kaydirigubbakcemile5 tamamen sans ısı.. hayırlı olsun ınsallah.. :Saruboceq: ıyı gunlerde kullan.. :nazar: kk bulusma zamanları fotoları cekınıp cekınıp koyarsın buraya.. :teytey: bızde nasıl cekıyor ıyı mı kotumu anlarız.. :jeyyar:

saol canım
ya buluşmalara gidemiom ama başka fotolar koyarım:KK70:
çeyiz topiğindeyim genelde oraya uğrarsan görebilirsin:)

vallahi canon yada nikon dediler
canon aldım
artık şansıma yaa
araştırdıkça çıkamıosun işin içinden
bir sürü özellik var
nese artık

bende bayagı arstırdım nikon yada canon dediler ama teknik özelliklerinden pek anlamıyorum olympus da ii bir marka genelde büyük profesyonel makinalar üretiyorlarmış birde bütce yetiyorsa sarjlı almak lazim galiba onlar daha kullanışlı oluyormus bide iso degeri önemliymiş ama hala almadım biraz daha para toplayıp ii birsey alayım diyorum kredi kartına pek sicak degilim de

bende bayagı arstırdım nikon yada canon dediler ama teknik özelliklerinden pek anlamıyorum olympus da ii bir marka genelde büyük profesyonel makinalar üretiyorlarmış birde bütce yetiyorsa sarjlı almak lazim galiba onlar daha kullanışlı oluyormus bide iso degeri önemliymiş ama hala almadım biraz daha para toplayıp ii birsey alayım diyorum kredi kartına pek sicak degilim de

evet canım bende çok araştırdım
banada canon yada nikon dediler
olympus a hiç bulaşma derim
300 liraya 350 liraya çok güzel makinalar bualbilirsin
iso önemli
benim normal pilli
bkalım bugün geldi kullandıkça çözerim herhalde

insallah sitedigin gibi olur canım bende çözememekten korkuyorum ilk makinam olcak bu da ayarlarını nasıl yapacam blmiyorum genelde otomatik ayarı olur ama ben kendim yapmak ögrenmek istiyorum aslında ilk makian oldugu için orta halli olabilir demi? bozarsam o kadar paraya yazik olur haa bide bir forum da okumustum galiba nikondu çok hassasmış lensi hemen çarpmada falan bozuluyormuş garanti de de sorun çıkarılıyormus ama emin degilim kullanıcı yorumlarını okumak lasım

yaaa aslında arastırdıkca pimpirikli oluyorsun bir magazaya girip almak gerekir amannn ne bu yaa :)))

Ben de güç bela karar verip Nikon S550 almıştım, gece çekiminde biraz zorlanıyorum ayarını bilmek biraz karıştırmak gerekir tabi:)
Ama Nikon tek kelimeyle şahane

son 3 yılda 3 kez makina değiştiren biri olarak yorum yapmak istedim..
ilk makinam Samsung du gayet memnundum fakat birkez yere düştü ve sonrasında bir o servis bir bu servise gitti durdu 1 ay sonra gittim 2.makinamı aldım Canon A560 mı neydi oda..Canonun cekim kalitesi felan cok güzel fakat bir türlü pil dayandıramadım cok cabuk bitiyordu..ve gecen ay kendimi epey şımarttım sony nin en son cıkardıgı cybershot t900 serisinden bir makina aldım full hd cekimler yapıyor süper ötesi bir alet bircok özelliği var.. video cekimlerinde yapılan zoomlarda hiçbir bozukluk olmuyor ki canonda vardı..kesinlikle tavsiye ederim alacaklara biraz pahalı ama hakkını veriyor kesinlikle..

ben ilk fotograf makinemi sony-den almisdim.yanlis hatirlamiyorsam 7.5 mpg.4 sene once.cok memnun kaldim.hala da calisiyor.2-ci makinem de sony.ama 12.1 mpg.markasi da dsc-w230.cok guzel bi makine.resmi de bu...
w230-colors.jpg

4 rengi var.ben pembesini istemistim ama yoktu...siyah aldim.istersen bunu da degerlendire bilirsin...fikir olsun diye soyledim.co

Canım model renk falan hepsi çok güzelde bana fiyat olarak uymuyor 465 ytl :gitme:

samsung s760 aldım memnun kaldım hep parasal açıdan hemde çekimi ii yani:) dünden beri çekiom baya denedim sevdim tam istediğim gibi :)

Fiyat olarak 200*250 ytl civarında :kızgın:

Vallahi bende karar vermedim gerçi ben daha modelde bakmadım hiç.

EasyShare C913-Kodak Piyasada 225 ytl bi ilan sitesinde 175 ytl satıyor.

Cybershot DSC S730 150 ytl

Photosmart R742 model ise 165 ytl

Siz hangisini önerirsiniz ?

X