Kızlar fikre ihtiyacım var, hamilelikte ideal yaş ??

defne1453

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2015
1.505
1.642
Selam güzellikler. Ben 3 yildir evliyim ve 27 yasima girnek uzereyim. Eşim evlendiğimizde üniversite öğrencisiydi ve 9 yıldır okulu bitiremedi Okulunun bitmesine ise tahmini bir sene var ve o da bu durum hallolmadan çocuk istemiyor. Maddi olarak rahat edelim istiyor. Ancak bende yaşım çok ilerlemeden çocuk sahibi olmak istiyorum, okul durumu da çok uzadigindan kesinlikle olarak bitecegindende emin degilim. Bununla birlikte çevremde yıllardır isteyipte bebisine henüz kavusmamis çok kişi var. Birde uzun süredir korunmadan dolayı yumurtalıklarda tembellesme olur diye biliyorum. Bu halde sizce çocuk için acele etmem gerekir mı sizce ideal çocuk sahibi olma yaşı nedir?

Bence ideal yaş diye bişey yok istersin ve Allah nasip ederse olur önemli olan anne ve babanın maddi manevi hazır olması ... 27de evlendim 28de anne oldum su an bebeğim 3. Ayına girecek hiç de geç olduğunu düşünmüyorum ne kadınlar var 40inda anne oluyor... Eşine kulak ver sadece senin istemenle olmuyor keşke olsa ... Madem 1 yıl var maddi olarak toparlanmaya 1yilin sonuna doğru plan yapın sonuçta bu çocuk 9ayda geliyor :)

X