Kızlar fikirlerinizi alayım

yaldizy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2012
216
22
Kızlar ne olur bir fikir verin.
Burası salonum, konsol üstündeki tabloyu kaldıracağım ama o duvarda matkap delikleri bulunduğundan yerine başka bir şey asmalıyım. Sizce ayna olur mu, birde masa ve koltuk arkası duvarım var iki parça perde bulunan duvardan bahsediyorum. iki perde arası duvarda yaklaşık 70 cmlik boşluk var orada tablo mu saat mi ne düşünmeli, çok karmaşa yaratmayacak bir kanvas saat de olabilir. Ancak alıpda pişman olmak istemiyorum. Nasıl bir ayna tercihe tmeliyim varaklılar klasik kalıyor, beyaz lake olsa çok sırıtır. Birde evde hiç saat yok duvar saatine ihtiyacım var. Ancak taşlı vs hiç sevmiyorum. Ağır ama tarz bir şey istiyorum.
$evim 004.jpg $evim 001.jpg
ikinci sorum : Oğlumun odasına sizce nasil bir perde almalı?
Düz uzun tül perde ve stor mu yoksa cam ve kapı için ayrı ayrı iki parça zebra mı? zebra mavi beyaz çizgili olabilir mi? Krem tonlarında mı olmalı? Oğlum 10 yaşında bu arada çocuksu bir şey istemiyorum. Odadan balkona çıkılıyor. Tek cam ve balkon kapısı var karşısı çam ağaçlı ama balkon iç balkon olduğundan oda hafif loş kalıyor. Yan fon gemici desenli olur mu? Ne olur önerisi olanlar yazsın resimler şöyle:
$evim 010.jpg $evim 009.jpg
ve son olarakda koridorumda ince duvarda oğluma ait iki resim kullandım. sizce o çerçevelerden çoks ayıda alıp karşı geniş duvarda banyonun tam karşısında kullansam mesela 6-7 adet resimlik aile fotoğraflarımızı assam nasıl olur? Karmaşa yaratır mı? resim çerçeve yerine daha sakin duvar aksesuarlarımı kullanmalıyım? resimli fikirler olursa çok sevinirim. Ne olur bir el atın kızlarrr :)
Burasıda bahsettiğim kordior:
$evim 028.jpg $026.jpg $059.jpg $084.jpg

X