kızlar fikir verin

sembas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2010
1.565
3
kızlar az cok kişi biliyor hikayemi 7 senedir gebe kalmaya çalışıyorum... bu ay iice kafam karıstı yaşadıklarımı size yazıymda bir fikir verin. en baştan alıym son adet tarihim 11 temmuz normalde ya gününde ya 1 gün önce gelir adetim . 1 haftadır göğüslerimdede aşırı acıma var gögüs uçlarıma dokunmayı gectim yüzüstü bile yatamaz hale geldim o kaadar ağrı var .4 gün önce normalde nefret etmeme kokusundan bile tiksinmeme rağmen hayatımda ilk defa canım ciğer çekti ve yedim ilk acaba yı bu olay başlattı bende ardından aynı gece mide bulantılarım başladı. 4 gündür de srekli mide bulantısı çekiyorum öyle sadece bulanma değil afedersiniz ama öğürüyorum. tam cumartesi günü hastaneye gitmeye niyetlendk eşimle. cumartesi sabah uyandığımda aniden sağ kasığıma şiddetli bir ağrı girdi nefesim kesildi 2 büklüm kaldım acilen doktora gittik gebelik testi istedim önce işlem yapılmadan kocaman 0.00 cıktı peşine kadın doğuma gönderdiler orda ulturasonla bakıldı ve 2 tane kistin var 1 patlamış ağrını o yapmış olabiir ama önemli değil dediler . sonra cerrahiye gönderdiler daha önceden de apandis sorunu yaşadıgım için doktorlar ona yorarak ilaçlı tomografi cektiler ve hastane tam 6 saat yatırdılar hemen ameliyata alabliriz diye çok şükür ki bişey olmadı agrılarım gecti eve göndrdiler fakat dün gece yani hastaneden geldikte yaklaşık 4 5 saat sonra gene midem bulanmaya öğürmeye devam ettim az önce eşim prodoktör aldı en ii sonucu veriyo diye onuda benmi yanlış yaptım yoksa bozukmuydu anlamadım normalde kullanan varmı benmkinde 5 dakkikadan sonra testin çalışırlığı gösteren kontrol çizgisi çok silik çıktı ve hala mide bulantılarım göğüslerimn acısı devam ediyor acaba hamile olabilirmiyim anlamadım etrafımdakiler belki kan testi yanlıştır yada daha gözükmüyodur dediler ama kafam çok karıştı siz ne dersiniz?

öncelikle geçmiş olsun. biraz daha bekle bakalım seni hemen umutlandırmak istemem. çünkü ümitlerini yok olmasını çok iyi biliyorum. belki kistlerin mide bulantısı yapmış olabilir çünkü kasık ağrıları da bu tür tepkiler oluşuyor. inşallah rabbim öbu mübarek günlerde kucağını doldursun sakın hamile miyim diye stres yapma belki geç döllenme de olabilir sen kendini sakin tut inşaşllah hayırlısı olsun hayırlı geceler...

Merhaba canım!Çok geçmiş olsun demek sitiyorum öncelikle ben de!
Soruna elecek olursak adetlerim düzenlidir hep demesen belki geç döllenme falan olabilir derdim ama şu durumda
geç döllenmeden söz edilemez.Hani öyle bile olsa 0.0 değilde belki az da olsa küsürlü bir sonuç çıkardı.

Allah gönlüne göre versin inşallah!

teşekkür ederim amin inşallah.. bende boşa umutlanmak istemyorum ama elimde değil zaten bide ben yumurtalama günümde yumurtlamıyorum herkes adetten sonra 14 17 günleri arasında yumurtlar bnm 21. günlere kadar sarkıyo düzenli yumurtlama takibi yaptırmıştım önceden o yüzden biliyorum gec yumurtladığımı

teşekkür ediyorum öncelikle..
amin inşallah ..
işte tam 30 günde bir oluyorum adetlerinmi demnde yazmıştım gec yumurtalama problemim var...

teşekkür ediyorum öncelikle..
amin inşallah ..
işte tam 30 günde bir oluyorum adetlerinmi demnde yazmıştım gec yumurtalama problemim var...

Ama sen zaten 31 günde bir regl olduğun için arkadaşlarına göre yumurtlaman geç oalcaktır. 17-18 senin için normal zaman.21. gün yumrtladığında mutlaka reglin gecikmiştir senin hesapladığın zamana göre!

İnşallah hamilesindir. ama göğüs ağrıların,mide bulantıların varsa ve bebek yok çıktıysa hormonlarında bir düzensizlik olmuştur belki o kist buna sebep olmuştur. onu araştırdılarmı?

İnşallah hamilesindir. ama göğüs ağrıların,mide bulantıların varsa ve bebek yok çıktıysa hormonlarında bir düzensizlik olmuştur belki o kist buna sebep olmuştur. onu araştırdılarmı?

2 milimlik küçük kistlerden dedi doktor adet öncesinde olanlardan kimse önemsemedi yanii hala adet falan oldugum yok öyle bi histe yok sadece ara sıra sol tarafımda bi ağrı oluyo geciyo hemen cuma günü cerrahpaşaya gidicem bakalım

kızlar bugün doktora gittim ultrsasonda baktı rahim tertemiz dedi ne kist var ne gebelik genede kan testide istedi gene negatif çıktı adetim gelmeyi niyeti yok ama çok canım sıkılıyo

peki doktor bişey söylemedimi. adet söktürücü vermedimi. ayrıca kistinin olmamasına sevindim. çok geçmiş olsun.

hayır söylemedi kendi doktorumun işi var diye başkaına gitmiştim uyuz oldum zaten kadına hiç konusmad bile adetimin 10 günü başladı damla halinde kan gelmeye 2 gün toplasan 6 damla falan geldi ben adet oldum sanmıştım ama damlalar sadece 2 gün sürdü dün gece tamamen kesildim şimdi sadece kahverengi lekelenmem var bugün işten fırsat bulabilirsem kendi doktoruma gidicem üstünemi görüyorum düşürüyomuyum hiç bişey anlamadım bu ay çok acaip oldu :S

arkadaşlar merhaba....birşey soracam......beta hcg 9.11 progestron değeri 60.00 sizce hamilemiyim...........

karadut 5 üstü gebelik olarak kabul edilir sennki 9 değer bayagı düşük yanii ne zaman yaptırdın testi adet günündemi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…