Kızlar femara kullanıp ovitrelle vurup hamile kalan var mı ?

pudingg

Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2022
99
36
34
Kızlar özel hastanede agus ayında klomen ve ovitrelle vurulmuştum tutmadı sonra drdan memnun kalmadım değiştirdim bu ay femara amino mysol kullanıyorum 3 gün sonra çatlatma iğnesi vuracak bu şekilde hamile kalan var mı

Kızlar özel hastanede agus ayında klomen ve ovitrelle vurulmuştum tutmadı sonra drdan memnun kalmadım değiştirdim bu ay femara amino mysol kullanıyorum 3 gün sonra çatlatma iğnesi vuracak bu şekilde hamile kalan var mı
Öncelikle merhaba 🥰Bende letu kullandım ve ovıtrelle iğnesi vuruldum bugün iğnenin 9. Günü arkadasım femara kullanıp hamile kaldı ilk ayında ve şuan bebeği doğdu 1 aylık inşallah güzel sonuçlar alırız hepimiz🤲

Öncelikle merhaba 🥰Bende letu kullandım ve ovıtrelle iğnesi vuruldum bugün iğnenin 9. Günü arkadasım femara kullanıp hamile kaldı ilk ayında ve şuan bebeği doğdu 1 aylık inşallah güzel sonuçlar alırız hepimiz🤲
Merhaba inşallah 🤲🏻 Yitirmiş olduğum umudum yeşerdi

Kızlar iğnenin 3.günü bugün inanılmaz kasık ağrım var normal mi bu zor yürüyorum o derece

iğne sadece çatlatmamı yapıyor yoksa büyümeyi de etkiler mi ki

2.iğnem bu ilişkide de çok ağrı oldu acaba kist mi oldu ama 20 mmde iğne vuruldum
Bunlar yumurtanın büyümesi çatlamak ve vücudun gebe kalmaya çalışması ile oluşan ağrılar. Kafanıza takmayın lütfen düzemli ilişkiye girin ve bol bol havuç avakado gibi şeyler tüketin.

O konu hakkında bir fikrim yok bende ilaca rağmen tek yumurta büyütebiliyorum ve 18.5 mm oluyor 13 gün bugün ağrılarım var ama bakalım. Siz stres yapmayın önemli olan bu
teşekkür ederim inşallah hayırlısıyla kavuşuuruz

X