Kızlar evlendikten sonra regl belirtilerinde değişme , ağrısında şiddetlenme neden olur

mavilikizz

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2023
94
86
25
Kizlar merhaba
Normalde bu yaşıma kadar reglim ağrılı olurdu ama evlendikten sonra bazı değişiklikler oldu
Önceden hiç düzensizlik yaşamadım günü gününe gelirdi 4 aydır ilk bir ay 2 gün sekti sonra 4 gün derken artık bu süreler uzamaya başladı ta ki bu ay beklemedigim bir şekilde çok erken regl oldum ve 4 aydir inanılmaz ağrı çekiyorum resmen ağır bir grip geciriyormusum gibi her yerim ağrıyor kasiklarima sanki bıçaklar saplanıyor hayatımda bu şekil ağrı çekmedim ben sanki doğruyorum olduğum yerde kivraniyorum ayakta duracak halim kalmıyor . evlenmeden önce kaşıntı ve akıntı vardı , bir kadın doğum uzmanına göründüm her şekilde baktı yumurtaliklarima dahi gayet sağlıklı göründüğünü söyledi bu zaman icerisinde kist oluşmuş olabilir mi veya bu ağrının başka bir sebebi var mı ? Yaşayan varmı aranizda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…