Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri kızlar evdeki kremlerle göğüs büyütme maratonuna katılırmısınız ?

canım bnimkilerin arasında 10cm fark var bu dediklerini tüketince fark 12cm e çıkıyor nadiren 13 te olduğu oluyor o hali beni tatmin ediyor aslında faydalı besinler de ama bende artık estetik düşünüyorum.
tam dolgun ve büyüğe yakın olmasını istiyorsan silikon tek çare olabilir o zaman. ama ben yinede doğal yolları düzenli yapmanı tavsiye ederim..çünkü dokun var büyümeye müsait olan.
Mesela benim ablamında arada fark 12-13 cm ama göğüsleri sutyensiz bile hiç küçük değil..dolgulu kullansa zaten büyük göğüs gibi duruyor..
bir diğer ablamınsa 95 beden hani kıyafet giyince ilk dikkat çeken yer göğüsleri..ben öylede sevmediğim için şimdilik doğal yollardan yanayım..Yaza kadar olmazsa zaten silikon düşünüyorum.Böyle mutsuz olmaktan çok daha iyi bidurum olduğu kesin.
Tabii bide şans tutarda doğal olurlarsa

aslında doğru söylüyorsun da kafamı bu işlere veremiyorum bu aralar .biraz da sarktılar gibime geliyor o yüzden de düşünüyorum estetik. benimkiler hafif dolgulu 75b sütyeni dolduruyor. fakat şimdikinden 5kg fazlaykende 80b takıyordum ama 80b yi tam doldurmuyordum. doğum kontrol hapı da büyütüyorbu arada ama onlar sağlıksız tavsiye etmem. ben 80b yi tam doldurmak istiyorum bende sevmiyorum kafam kadar göğüs.

kızlar kara üzüm çekirdeği büyütormu büyütorsa kaç cm ben düznsiz kullandın ama dolgunlaşmıştı ? ayrıca bu yukarıdaki kremlerle gelişmeleri anlatacağım size sizde kulanın ayrıca sorumu da yanıtlaresanız sevinirim.. :)

Canım paylaştığın kremler bildiğimiz normal, ucuz kremler.. Bunlar nasıl işe yarıyor ben hiç anlamadım.

canım ben 1 kaç haftadır kullanıyorum dolgunluk kazandırdı yrıca bir bayan da demişti zeytinyağlı vs kremler büyütüyormuş bende denedim şuan dolgunlaştı biz zaten elimizden geleni yaparsak toplasan 4 -5 ayda büük göğüslerimiz olur ayrıca masajı da dene hatta dur sana en orjinal sitesini atayım yorumları oku hemen başlamak için can atarsın mesela en :))) link = http://www.cilt.net/gogus-buyutme-masaji/

Canım paylaştığın kremler bildiğimiz normal, ucuz kremler.. Bunlar nasıl işe yarıyor ben hiç anlamadım.
canım ben 1 kaç haftadır kullanıyorum dolgunluk kazandırdı yrıca bir bayan da demişti zeytinyağlı vs kremler büyütüyormuş bende denedim şuan dolgunlaştı biz zaten elimizden geleni yaparsak toplasan 4 -5 ayda büük göğüslerimiz olur ayrıca masajı da dene hatta dur sana en orjinal sitesini atayım yorumları oku hemen başlamak için can atarsın mesela ben :))) link = http://www.cilt.net/gogus-buyutme-masaji/ canım yorumları oku

Canım benim bildiğin dümdüzdü, ameliyat ile büyüttüm, masajla falan büyüyecek meme yoktu bende.. Keşke biraz olsaydı da masajla büyütebilseydim. İnşallah sen çabalarının sonucunu alırsın. :)

saol canım :) birşey sorabilirmiyim neden düzdü yoksa küçükken falan büyümesi mi engellen di yani darbee f alan yada hiç mi gelişime uğramadın ? canım şuan bedenin kaç ?

saol canım :) birşey sorabilirmiyim neden düzdü yoksa küçükken falan büyümesi mi engellen di yani darbee f alan yada hiç mi gelişime uğramadın ? canım şuan bedenin kaç ?

Yo öyle darbe vs bir şey olmadı, büyümedi işte nedensiz.. Şu an altı 72 üstü 86cm.. 75 C bedenim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…