Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri kızlar evdeki kremlerle göğüs büyütme maratonuna katılırmısınız ?

Muyap

Love İs War !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2014
878
120
40
merhaba kızlar maalesef bende küçük göğüslüyüm çok üzülüyorum defalarca konu açtım ama artık bu küçük göğüse dur demenin zamanı geldi ben bu kremleri kullanıyorum canlarım. pembe olan rosanse yi eczaneden, diğerlerini markette bulabilirsiniz kızlar toplasanız 10 lira bile tutmaz ve sizi 1- 2 ay idare eder zaten o pempe olanın fiyatı 2 tl çok uygun ama varya kızlar sürer sürmez anında emiyo 2 dk içinde masaj yap hemen emiyor herneyse ben bunları kullanarak 1 cm ve dolgunluk kazandım kızlar ve düşündüm ki sizde bayan olarak büyük göğüsler sizinde hakkınız kızlar hem bu kremler evimizde olan kremler ayrıca çörekotu yağı da var hepsi resimde var tek tek çektim kızlar sırf sizin için :) ayrıca ben bir konu açmıştım masaj ile ilgili 1- 2 bedene kadar büyütüyormuş onunlada destekleyelim ve bu maratonu unutmayalım yorumlarla destekleyelim küçük göğüslü kadın kalmasın !!!http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/goegues-bueyuetme-masaji.751781/ link bu kızlar (masaj için )
kızlar resimler aşağıda 1 fotorafı 2 kere paylaşmışım birde hepsinin görüntüsü var tek fotorefta oradan daha rahat şekilde görebilirsiniz :)

Son düzenleme:
Evet kızlar hepsi yalnızca bunlar :) inşallah dilediğiniz gibi büyür :)

Eklentiler

• Fotoğraf0451.jpg
    309,8 KB · Görüntüleme: 311
canım çörekotu bende tüylenme yapmıştı ama faydalı olduğunu düşünüyorum.
bunun yerine sabahları aç karnına çörek otu yemeyi düşünüyorum.
bu kremlerin çeşidi ve sırayla olması masaj süresini artırmak içinmi?
ben yarım saate yakın masaj yapıyorum kendi yöntemimle..koltukaltından masaj işe yarıyor kesinlikle..bide biraz öne doğru eğilince sanki kalem yere düşürmüş gibi düşün..tüm göğüs dokusu ortaya çıkmış oluyor o şekildede masaj yapıyorum ben ama şerbetçiotu yağını kullanarak...

Aç karnına yenen zayıflatıyormuş, tok karnına yenen kilo aldırıyormuş. Ben de tok karnına yiyorum her gün.. Memeye etkisi olduğunu bilmiyordum.

Aç karnına yenen zayıflatıyormuş, tok karnına yenen kilo aldırıyormuş. Ben de tok karnına yiyorum her gün.. Memeye etkisi olduğunu bilmiyordum.
ben aslında göğüsler için değilde saç dökülmesi için kullanmayı düşünüyorum canım bunun yanında biçok konuda çörekotunun faydası var...hormonlarada etkisi olur belki..direk memeye sürmektense tüketmek daha mantıklı geldi.
umarım bi sonuca ulaşırım.

Ben de özellikle mide bağırsak problemi için tüketiyorum, gerçekten çok faydalı.. İnşallah sende de işe yarar canım, hiç büyüme oldu mu bu çabalarından sonra? Nasıl gidiyor?

Ben de özellikle mide bağırsak problemi için tüketiyorum, gerçekten çok faydalı.. İnşallah sende de işe yarar canım, hiç büyüme oldu mu bu çabalarından sonra? Nasıl gidiyor?
eskiden sönük minicik olan göğüsler evet yine küçük ama daha dolgun.
çok düzensiz yaptım bu kürü..şuan hayıt içiyorum.
cm olarak başta 72-78 di.
şimdi 72ye 80-81 arası çıkıyor..
tabi daha ilk kür bile bitmedi..hedefte 6-7 kilo almakta var.yaza kadar olmazsa mutlaka silikon düşünüyorum.onunda yumuşama süresi var ilk bir ay sıkıntılı olur diye düşünüyorum..yani böyle mutsuz geciktirmenin anlamı yok..

Tabi keşke doğal yolla büyüse, inşallah o şekilde büyür de proteze gerek kalmaz canım.. Ben çok memnunum ama gerçek memenin yerini tutabilir mi? Ben de kilo almaya çalışıyorum en azından yağ dokusu oluşsun diye ama asla memeye gitmiyor benim..

canım bu küç ve keten tohumu bende yedim evet bunlar kadınlık hormonunu etkilediği için biraz etkisi oluyor ama düzenli kullanmak gerekiyor dene bakalım inşallah faydalı olur.

@Tikkabilla yinede bikaç kilo almanı öneririm canım ben bu sürede 48 den 50 bazen 51 kiloya çıktım.bilmiyorum belkide onun etkisi olmuştur..çünkü yıllardır tartıda 47 den fazla çıktığımı hatırlamıyorum

canım bu küç ve keten tohumu bende yedim evet bunlar kadınlık hormonunu etkilediği için biraz etkisi oluyor ama düzenli kullanmak gerekiyor dene bakalım inşallah faydalı olur.
inşallah evet sorunumda düzenli kullanmamak zaten beslenme progrmı çok önemli zaten yediklerim sağlığa çok yararlı şeyler;

ÇEKİRDEKLİ BEYAZ ÜZÜM
HURMA
KURUİNCİR
CEVİZ
ÇÖREKOTU
programımda olan besinler..
Ama bana gönderilen kürde sabahları açkanına dereotu yazıyordu bi süre yapıp sonra bıraktım.

Yok canım, ben 8 kilo birden almıştım birkaç sene önce 1 gramı bile memeye gitmedi. Benim popoya gidiyor direkt.. Sen inşallah faydasını görürsün.

neden beyaz üzüm yiyorsun ben karaüzüm daha faydalı diye biliyorum bende bir ara çekirdeğini çiğneyerek yiyordum gerçekten çok faydalı. bende uyguladığımda bir büyüme elde ettim düzenli yiyordum.çörekotunu da denemiştim ama onda istikrar sağlayamadım. bu arada çörektunu da çiğnemen yahut öğütülmüşünü yemelisin. öğütülmüşü de fazla beklemiş olmaMAlı.kuru incir ve cevizin göğüs büyüttüğünü duymamıştım. hurma da süt bezlerini etkilediği için büyüttüğünü söylüyorlar. inşallah kocaman memelerin olur canım

Ben de öğütülmüş yiyorum. :)

Ben de öğütülmüş yiyorum. :)
bu arada aklında bulunsun canım bizim evde öğütücü vardı hemen bozuldu bende rondo da denedim o da öğütüyor . öğütülmemiş alıp kendin 1 haftalık yetecek kadar öğütüp tüketebilirsin

kocaman olacağını sanmıyorumda canım
bir beden büyüseler memem yok fikrinden kurtulsam yeter bana..
çörekotunu çiğneyerek tüketiyorum evet.eskiden karaüzüm diye biliyordum saraçoğluna mail attım bana özellikle beyaz üzüm dediler....onun dışında hurma incir zaten faydalı besinler..
iyi dileklerin için sağol,inşallah büyürler

canım bnimkilerin arasında 10cm fark var bu dediklerini tüketince fark 12cm e çıkıyor nadiren 13 te olduğu oluyor o hali beni tatmin ediyor aslında faydalı besinler de ama bende artık estetik düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…