kızlar eşimi cok seviyprum bana cok yardımcı oluyo

çixgxdem-xoxzal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
573
2
34
kızlar nasılsınız benim bebiş hiç durmuyo sürekli aglıyo gece uykufalan kalmadısenağlama valla anemde kalıyom bakamıyom kendi basıma napacaz anlaöadım ama esim saolsun bana cok yardımcı oluyo allah razı olsun sizin bebekler duruyomu kızlar yoksa benim beiş gibi huysuzmu benim bebişdaha düzene girmedi:teselli:

üzülme ilk bebeğin olduğu için zor gelir biraz daha büyüsün oturmaya başlayınca önüne oyuncak koyarsın oynar daha kolay o zmaan sonra emeklemeye başlar :)

saol cnm ya allah razı olsun valla cok hareketli emeklemeye baslıyo yavaş yavaş ama benin cok yoruyo nasıl olucak anlamadımkafamçokkarıştıQUOTE=yaseemin;4062237]üzülme ilk bebeğin olduğu için zor gelir biraz daha büyüsün oturmaya başlayınca önüne oyuncak koyarsın oynar daha kolay o zmaan sonra emeklemeye başlar :)[/QUOTE]

çiğdemcim Allah huzurunuzu ve mutluluğunuzu daim etsin..benim oğlum da geceleri uyumuyor..çok yoruyor beni..eşim de bana çok yardımcı oluyor bu durumda..biraz o uyuyor, biraz ben..ama bu gece uyutamadık eşim kucağına aldı gezdirdi evin içinde biraz..uyutmuş..nasıl sevindim bilemezsin..

çiğdem ne kadar şanslısın. burda eşi yardım etmeyen kaç kişi var bilmiyorum ama. herhalde benim adam yazdıklarımı gizli gizli okumaya başladı.. ufaktan ufaktan ev işleriyle haşır neşir olup kızına bakıyor. 3 defadır o uyutuyor kızı...

benim eşimde sağolsun yardımcı olur. ama oğlumun gece uykusu çok iyi maşallah.akşam 9dan sabah 9a kadar.arada bi defa uyanıp emip uyuyor.bazen 2 defa olduğu da oluyor tabi.gündüzleri az uyuduğu için iş yapmakta zorlanıyorum çünkü sürekli ilgi istiyor.yanından ayrılınca ağlıyor.. sanırım büyüdükçe daha zor olacak.çok hareketli hiç yerinde durmuyo şimdiden.

saolsun benim eşimde hep yardımcı bana...
oğluşuda allaha şükür pek yormadı beni şuana kadar eh arada olacak o kadar çocuk bu sonuçta...
gece uykusuda düzene girdi sayılır artık 9.5 tan sonra uyuyo gecede 1 defa kalkıo emmeye tekrar uyur sabahta 8.5 9 da uyuanıyo eğerki sallarsam onbuçuğa kadar uyuduğu oluyo maşallah maşallah...

Çok şanslısın eşin konusunda benimde şansım kızım bazen huysuzlanır çok fazla huysuzluğu yok iyiki yok çünkü eşim sevmenin haricinde kuağına almaz al biraz tut desem eli kolu ağrıyordur

valla cnm ne sanslıyız allah razı olsun kocalarımızdan ama napalım gece uyumayınca bakamıyozda kendi basımıza
çiğdemcim Allah huzurunuzu ve mutluluğunuzu daim etsin..benim oğlum da geceleri uyumuyor..çok yoruyor beni..eşim de bana çok yardımcı oluyor bu durumda..biraz o uyuyor, biraz ben..ama bu gece uyutamadık eşim kucağına aldı gezdirdi evin içinde biraz..uyutmuş..nasıl sevindim bilemezsin..

aman masallahh cnm of keşke benimde oglusum senin bebeiş gibi uyusa geceleri ama nerdeee
benim eşimde sağolsun yardımcı olur. ama oğlumun gece uykusu çok iyi maşallah.akşam 9dan sabah 9a kadar.arada bi defa uyanıp emip uyuyor.bazen 2 defa olduğu da oluyor tabi.gündüzleri az uyuduğu için iş yapmakta zorlanıyorum çünkü sürekli ilgi istiyor.yanından ayrılınca ağlıyor.. sanırım büyüdükçe daha zor olacak.çok hareketli hiç yerinde durmuyo şimdiden.

bide benim guzum beni yormasa ne gece ne gündüz uyku falan kalmadı valaainş düzene girer
saolsun benim eşimde hep yardımcı bana...
oğluşuda allaha şükür pek yormadı beni şuana kadar eh arada olacak o kadar çocuk bu sonuçta...
gece uykusuda düzene girdi sayılır artık 9.5 tan sonra uyuyo gecede 1 defa kalkıo emmeye tekrar uyur sabahta 8.5 9 da uyuanıyo eğerki sallarsam onbuçuğa kadar uyuduğu oluyo maşallah maşallah...

benim oğlum kucak delisi olduğu için mecburen eşim yardım etmek zorunda.eskiden hiç uykusu yoktu şimdi gece biraz uyuyor diye gündüz hiç uyumuyor diyebilirim.bizde ağlamak yok çığlık var.sesini açıyor sanırım:) ama yinede eşim çok güzel oyalıyor.o olmasa işim çoook zordu...

ay cnm benim benim bebiş gibi desenya benim oglusumda öylee ya basıyo yargarayı aglıyo sürekli gündüz 2.3 saat uyuyo oda zorla gecede hiç uyju falan yokgüzelresim;4075308]benim oğlum kucak delisi olduğu için mecburen eşim yardım etmek zorunda.eskiden hiç uykusu yoktu şimdi gece biraz uyuyor diye gündüz hiç uyumuyor diyebilirim.bizde ağlamak yok çığlık var.sesini açıyor sanırım:) ama yinede eşim çok güzel oyalıyor.o olmasa işim çoook zordu...[/QUOTE]

X