kızlar erken doğum mu yoksa?

gulen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2006
223
7
39
kızlar sabah karın ağrısıyla uyandım,geçer diye bekledim tabiki biraz bel ağrım da vardı.uzun sürdü şimdi geçti ama ara ara hafif geliyor.korkuyorum sizce doktoruma gideyim mi?2 gün önce gittim daha.yoksa bir sağlık ocağınaq falan gidip sorayım mı diyorum?

kızlar sabah karın ağrısıyla uyandım,geçer diye bekledim tabiki biraz bel ağrım da vardı.uzun sürdü şimdi geçti ama ara ara hafif geliyor.korkuyorum sizce doktoruma gideyim mi?2 gün önce gittim daha.yoksa bir sağlık ocağınaq falan gidip sorayım mı diyorum?

cnm sağlık ocağı yakınındaysa bence sağlıkocağına bi git bebeiğin kalp atışlarına kasılmaların varmöı diye baksınlar.doğum sancıları düzenli olur dinlenince geçmez arasını şaşmaz mesela 10dkda bir gelir.sağlık ocağındaki ebeler anlar ondan sonra drua gidersin.inşallah sorun yoktur.dualarımız seninle.biz kasım anneleri fire vermiicektik hepimiz kasımda doğurucaz göriim seni güzelim:))

canım saglık ocagı yakınsa hemen gıt zaten senı hemen nst ye alırlar
bende ole oldum akşama kadar sancı cektım artık dayanamadım doktora gıttım bırsey yokmus sukur gaz sancısıymıs belkı senınkıde oyledır en azından ıcın rahat eder bence hemen gıt

bencede saglık ocagına bi git ne olur olmaz için rahat olur en azından belki yalancı dogum sancısı falandır daha erken aslında ama yinede git derim ben

X