kızlar ela'ya dua edin ne olur

cnm çok geçmiş olsun. bence de büyük olasılıkla iltihaptır. dediğine göre kulağından da akıntı benzeri şeyler geliyormuş. dualarım seninle.. ferah tut içini

gecmis olsun gülüm benim.. hic üzülme duyuyordur .. hem az duysa el cirpmasina sicramazki -. hayirli haberlerle gel insallah ..

gecmıs olsun allahım yawrunda bısı cıkartmassın ınsallah rabbım hayrlı haberlerınle bze guzel haber wermenı saglar

bugün doktora gittik kulagını temizlediler hatta yıkadılar nasıl oluyorsa hortum gibi bişeyle yıkadı kulagından kocaman pislik çıkardı bide hacettepedekilere kızdı bide şimdi baksınlar dedi niye o kadar kızdıysa perşembe gidiyoruz sonucu alınca ben tekrar yazarım inşallah kbb'cının dedigi gibidir:Saruboceq:

:mymeka:eek:hhh aRZU GÖRDÜNMÜ HİÇ BİŞEYYİ YOK PRENSESİNN SEN BOŞUNA ÜZDÜN KENDİNİ ...BİZİM PRENSES TURP GİBİİ....:teytey:a.s.

tatlım bekliyoruz ela cığın güzel haberlerini fazla bekletme gelince hemen yazıver ....

hayırlı haberlerini bekleriz benim kızımın ismide ela allah çocuklarımıza sağlık versin ...

sabah hastaneye gittik dogruluk testine sokcakları cihaz bozulmuş ocagın sonuna kaldı ama gene tepki odasına girdi doktor amcasının seslendigi yere döndü fıstıgım en sonuda ela diye yüksek sesle bagırınca dudagını büzdü agladı prensesim doktorda şimdi o aglasınki sonra siz aglamayın dedikaydirigubbakcemile3normal konuşulanları rahatlıkla duyuyor dedi yani işitme kaybı en fazla 20dsl olabilir dedi,içimiz rahatladı bu aydaki bebegin tanısı çok zormuş küçük seslere bakmayabilirmiş duysa bile o yüzden takip edilecek

hadi hayirlisi canim insallah ocakda da guzel haberleri alip bize verceksin bebisimizin hicbiseyi yok, Allah'in izniyle kurban olurum ben onlari veren yaradan Allah'a ah yerim ne guzel bakio ole resimlerde masallah yuzbinkere masallah

kalbını ferah tut.ınsallah bı sey cıkmayacak.hem sese tepkı verıyorsa cok ıyı bence.ben yerınde olsam muhakkak baska bı doktora gıder bı sey olmadıgını ogrenır rahat ederdım

canım benim cok geçmiş olsun
bende senin gibi bu kulak testinden cok bunaldım bizde 3 aya kadar yaptırdıklarımızda duymuyo cıktı cok ugraştılar neyse bitanesi duyuyo cıkmıştı ama kesin sonucu bera testi verir dediler aslında o test 6 ay dolmadan yapmıyolar ama sagolsun benim bi arkadaşım işitme merkezinde çalışıyo bi rica yaptırdık 3 aylıkken ilkinde olmadı uyumadı çünkü 3 gün sonraya gün verdiler neyse uykusuz bırakıp gittik uyudu zor yapılıyo test kıpırdasa bile baştan başlatıyolar çok şükürki 2 cide yapılabildi ve temiz çıktı 6 aylık olsa daha yüksek olurdu değerleri dediler
inşallah ela nında temiz çıkar canım rabbim yanınızda olsun temiz haberlerle inşallah

geçmiş olsun canım,
ya hastaneye gidiyosun cihaz bozuldu hadi 1 ay sonraya ertele, sağlık bu ertelemeye gelirmi, niye düzenli takip etmezler şu cihazları, bozulunca hemen yaptırmazlarki, 1 aydamı yapılıyomuş bu cihaz hemde Ankara gibi yerde. sinir oluyorum valla ya.
neyseki Ela sesleri duyuyormuş canım, içini ferah tut, umarım ocakta sonuç cihazlada olumlu çıkarda rahat edersin. öp Elacığını benim için.

X