kızlar ela'ya dua edin ne olur

arzu-ela

hayat bana güzel...
Kayıtlı Üye
17 Mart 2008
5.523
1
38
bir ayımız kaldı,bu konuyu açıp açmamakta çok kararsızdım ama sizinle paylaşmak istedim;
dogum evinde taburcu etmeden önce kulak testine sokuyorlar ya sag kulagından duyum alamadılar randevu verdiler 15 gün sonra gene gittik gene duyum alınamadı hacettepeye sevk ettiler gittik kulagı temizlendi tekrar cihaz takıldı bu sefer iki kulagındanda duyum alamadılar randevu verdiler gene gittik kulak deligi dar bir ay sonra gelin dediler gittik gene ikisindende duyum alamadılar uzmana yönlendirdiler çünkü biz tepkisinin oldugunu söyledik uyurken sese sıçrıyor el çırpıyorum hemen sıçrıyor gözünü açıyor kaç kere denedik bir hafta önce uzmanda randevumuz vardı gittik cihazda gene çıkmadı sese tepki odası var oraya girdik elayla ben,doktor dışardan konuşuyor hoparlör var iki tarafta doktor ela diye seslenmeye başladı sesi tabi bu arada yükseliyor ela sese dogru dönüyor yani ordada tepki verdi testin sonunda doktor ela diye bagırdı kuzum fena sıçradı,doktor sagır degil ya orta kulak iltihabı var yada işitme kaybı en fazla%30 duymuyordur dedi 18 aralıga randevu verdi o zaman % 90 anlaşılcak dogruluk testine sokacak bu arada kulagından çok pislik geliyor büyük ve sert.çok üzülüyorum paylaşmak istedim ama tepkisi var konuşuyor bizimle 18 aralıkta randevumuz var kızlar dua edin kızıma inşallah herkez gibi duyuyordur işitme kaybı olmasın senağlamasenağlama

çok gecmiş olsun canım...inşallah hayırlısı ile randevunuzu atlatırsınız...allah yardımcınız olsun

dualarımız elayla canım.18 aralıkta güzel haberlerle geleceksin eminim.

canım çok geçmiş olsun.aralıkta hayırlı haberlerle gelirsin inşallah..

cok gecmis olsun canim...tepki veriyor sonucta uzme canini...hersey yoluna girer insallah...dualarimiz seninle....

çok sagolun kızlar inşallah herşey yolundadır gerçi duyuyor ama neden cihazda çıkmıyor:KK43:(doktor sese tepki odasında beyendi aranması bile bişeydir dedi oysaki ela ses nerden geliyorsa o tarafa dönüyor genede insan korkuyor işitme kaybımı var diye

çok geçmiş olsun canım hiçbişiyi yoktur inşallah güzlleri güzeli elanınn dualarımız onunla...

umarım yavrunuzun bir seyi yoktur sese tepki vermesi bence olumlu kötü şeyler düşünmemeye çalış

canım eminim kötü hiçbişeyi yoktur neticede onu en iyi siz takip edebilirsiniz sese tepki veriyorsa duyuyordur bu kadar basit tabii ki tıbba karşı değiliz ama bazen makineler de yanıltabiliyor. sen hep iyiyi düşün eminim o gün muayeneden sonra bize mutlu haberi getireceksin.üzülme annesi:teselli:

X