KIZLAR DÜŞÜK MÜ YAPIYORUM ??? 🥹🥹

nisanursular

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2023
1.019
269
26
Kızlar merhaba ben 9 Eylül de adet olacaktım olmadım 1 gün geciktim 2.gün pembe pembe gelmeye başladı adet oluyorum diye düşünüp dolorex içtim kas gevşetici ağrı kesici yani , ertesi gün gene pembe geldi kırmızıya döndü ve pembe kırmızı ara ara devam etti yoğunluğu ama adet gibiydi , sadece çoğunluk pembe geldi ara ara kırmızı sıvı şeklinde geldi, sonra bir defa böyle ıkınma gibi pıhtı geldi , rahatlama geldi onunla kesildi gibi oldu, az önce çok yoğun sancı vurdu karnıma adetten farklı bir şekilde lekelenme şeklinde kanama başladı gittim iğne vurdurdum dikloron buscopan , ağrım kesilmedi kasıklarıma aşağıya aşağıya ağrı giriyor 🥹🥹🥹 bu düşük sancısı olabilir mi acaba? Ben çok korktum ve çok sancı çekiyorum normalde iğne rahatlatır , bu arada adetten bir gün önce değer 3 çıkmıştı adet günü 1.7 ye düşmüştü bidaha yükselmez diye de ben yapmadım adetten 1 gün sonra da pembe pembe gelince bu adettir deyip dolorex içtim o gün gelmedi ertesi gün pembe pembe ara ara kırmızı olarak geldi şimdide durum böyle sizce içinde bulunduğum karmaşa nedir ? 🥹🥹🥹🥹

3 den 1.7 ye duserken siz igne ya da agri kesici aldiniz mi ? Onlar dusuge sebep olmus olabilir. 3 degeri yukselmistir belki. O kadsr ignr filan olmadan kesme bi test yapsaydiniz

3 den 1.7 ye duserken siz igne ya da agri kesici aldiniz mi ? Onlar dusuge sebep olmus olabilir. 3 degeri yukselmistir belki. O kadsr ignr filan olmadan kesme bi test yapsaydiniz
Hayır hiç birşey almamıştım sonucu öğrendikten sonra pembe pembe gelince o düşüşü görünce değer anlamında yani ağrım olmasın diye bi tane dolorex içtim sonra pembe kırmızıya döndü ertesi gün döndü yani ondan şüphelendim bende gece inanılmaz sancı çektim

Bence normal regl sancısı cekiyorsunuz hamile olduğunuzu sanmiyorum daha yuksek bir deger cikardi beta degeri hamile olsaydınız. Öyleyse bile doktorlar regl gecikmeden bir hafta test yapmayın diyorlar kimyasal gebelik olma ihtimaline karşı, yaz yagmuru diyor hatta bazi doktorlar. Test yapmasanız farkında olmayacağınız normal adet olacaginiz durumda test yapıp kendinizi strese sokmayın diyorlar. Size de cok gecmis olsun ağrınız gecmezse hala şüphelenmeye devam ediyosaniz eczaneden test alip bakmayi deneyin

Bence normal regl sancısı cekiyorsunuz hamile olduğunuzu sanmiyorum daha yuksek bir deger cikardi beta degeri hamile olsaydınız. Öyleyse bile doktorlar regl gecikmeden bir hafta test yapmayın diyorlar kimyasal gebelik olma ihtimaline karşı, yaz yagmuru diyor hatta bazi doktorlar. Test yapmasanız farkında olmayacağınız normal adet olacaginiz durumda test yapıp kendinizi strese sokmayın diyorlar. Size de cok gecmis olsun ağrınız gecmezse hala şüphelenmeye devam ediyosaniz eczaneden test alip bakmayi deneyin
Çok teşekkür ederim , çok sağolun tamamdır

X