Kızlar düşük mü yapıyorum

BLackRose88

Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2021
21
11
28
Öncelikle merhaba 2 gün aralarla beta sonuçlarım
184
332
662
325
Kanamam ve ağrım vardı zaten ama sabah koyu kırmızı kanama geldi bugün tam 5 haftalık olmuştu sabahki sonuç 325 geldi düşük mü yapıyorum acaba doktor yarın gel dediği için size sormak istedim

184
332
662
325
Kanamam ve ağrım vardı zaten ama sabah koyu kırmızı kanama geldi bugün tam 5 haftalık olmuştu sabahki sonuç 325 geldi düşük mü yapıyorum acaba doktor yarın gel dediği için size sormak istedim
Maalesef düşük yapıyorsunuz yarını beklemeden hemen hastaneye gidin

184
332
662
325
Kimyasal gebelik yasamissin canım

Doktor kimyasal değil dedi kimyasalda beta 100 ü geçmezmiş düşük tehliken var denildi ve düştü 🤷🏻‍♀️
Doğru bence de kimyasal değil ama düşük de olsa daha çok başında kürtaj da gerekmez sanırım İnshaAllah toparlanır diyecem ama zor görünüyor.. aynı yerde mi yaptırdınız testleri bazen farklı yerde yapınca da değişik sonuçlar çıkabiliyor.. Bence de acilen hastaneye gidin belki kurtarılır

Kimyasalda düşük 1000 değerini göremez derler ben de 747den 213e düşünce öğrendim kimyasal gebelik yaşadığımı. Geçmiş olsun umarım bir an önce tekrar hamile kalırsınız 🙏🏼

Doğru bence de kimyasal değil ama düşük de olsa daha çok başında kürtaj da gerekmez sanırım İnshaAllah toparlanır diyecem ama zor görünüyor.. aynı yerde mi yaptırdınız testleri bazen farklı yerde yapınca da değişik sonuçlar çıkabiliyor.. Bence de acilen hastaneye gidin belki kurtarılır
Aynı yer değil malesef ama bu kadar arasında fark olacağını sanmıyorum kanamam koyu kırmızıya döndü muhtemelen arkadaşların dediği gibi düşük oluyor kurtarılma imkanı olsa keşke hiç bişey kurtarmaz

Aynı yer değil malesef ama bu kadar arasında fark olacağını sanmıyorum kanamam koyu kırmızıya döndü muhtemelen arkadaşların dediği gibi düşük oluyor kurtarılma imkanı olsa keşke hiç bişey kurtarmaz
Sağlık olsun Rabbim İnshaAllah tez zamanda sağlıklı bir gebelik nasib etsin.. üzülmeyin eminim vardır bunda bir hayır

X