kızlar dün ne oldu çok şaşkınım :)

bu duygular tarif edilmez,Rabbim herkese yaşatsın inş
içinde yavrunun olduğunu daha da hissediyorsun

canım gözün aydın bebişini kucağına almışsın Allah uzun ömür versin analı babalı büyütsün 1 ay oldumu bebek geleli öle yazıo :)

hayatım boyunca yaşadığım en güzel duygu bu.
gittikçe dahada şiddetleniyor.
hele benimki geçen gün karnımı bir şekle soktu.babasıyla şok olduk.sanki içimde amuda kalktı :)))))
poposuydu sanırım.bir yükseltti göbeğimi.allahım ya ne güzel duygular bunlar.
allah sağılkla kucağımıza almayı nasip etsin canım.

amin nadyacım hepimize kucaklamayı nasip etsin Allahım
sadece bu sabahtan beri hisasedemedim oluşumu telaşlanmaya başladım :)

önceden benim prensesimde hareket etmediğinde çok telaşlanıyodum ama artık epeyce büyüdüğü için dokunuşlarada tepki veriyo böylelikle hep hissediyorum çok şükür. Sabret sende hergün hissediceksin. Bizim kız biraz fazlamı hareketli nedir gece uyutmadığı oluyo tekmeleriyle :)) varsın uyutmasın ben hazırım uykusuz gecelere yeterki sağlıklı bi şekilde kucağıma alıyım... Bu dileklerim herkes için geçerli kızlar :))

önceden benim prensesimde hareket etmediğinde çok telaşlanıyodum ama artık epeyce büyüdüğü için dokunuşlarada tepki veriyo böylelikle hep hissediyorum çok şükür. Sabret sende hergün hissediceksin. Bizim kız biraz fazlamı hareketli nedir gece uyutmadığı oluyo tekmeleriyle :)) varsın uyutmasın ben hazırım uykusuz gecelere yeterki sağlıklı bi şekilde kucağıma alıyım... Bu dileklerim herkes için geçerli kızlar :))

canım konuştuğumda tepki verio ama ben hep oynasın istiyorum onun iyi olduğunu sadece öle anlıyorum :))
bende razıyım canım uykusuz gecelere yeterki onlar iyi olsunlar bende her duamda tüm anne adayları ve kendim için dua ediyorum Allahım hepimize nasip etsin bebeklerimizi kucaklamayı

gerçekten harika bi duygu bende bu hafta hissetmeye başladım ama çok minik hissediyorum genelde yatınca tv karşısına geçiyorum uzanıyorum eşim karnımı okşuyo okşamaya başayınca tekmeliyo,hoşuna gidiyo galiba:))bizimki çok minik 15+4 haftalık hamişim ben.ve tekmelerde minik hissediliyo.ama harika bi duyu ya inanılmaz allah sağlıcakla kucağımıza almayı nasip eder inşş

bizimkide ilk babaya çok tepki verdi şuaralar babasına oynamıo oynarken elini karnıma koyuyo ya yavaşlıo ya oynamayı bırakıo sanırım kıskanıo annesini :))))))

evt cnm benimkide babay tepki gösteriyo helede okşayınca başlıyo hemen kımıldamaları:))

çok güzel bir duygu Allahım her hamileye yaşatsın bu duyguyu çok şükür Rabbime

geçenlerde bende tekmeler hissettim1saat felan hemen hemen sanmıştımki bebişin tekmeleri ama diğer topicte bi arkadaş yazmış baya bi pıtlamalar hıçkırığıymış benimkide ara ara oynuyo sizin bebişler gibii tam çözemiyorum ne yaptığını ne yapmak istediğini :)

kızlar dün ne oldu çok tuhaf oldum
önce işte küçük balont patlamaları biraz daha şiddetli oldu:) arkasından içimde bi boşluk hiissettim
akşam uzandım tv seyrediyorum birden biri içimden benim karnımı burdu gibi bişey oldu gazmı acaba dedim bi baktım bidaha aynı şey sonra oğluşum senmi yapıosun die karnımı sevdim dahada şiddetlendi:) :nazar: :nazar:
sonra eşimi çağırdım kulağını koydu a patlama burma hiç durmadı eşime çok kıpırdadı:) sanırım artık tepikleri çok kısa bi süre içinde hissedicem :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:nazar: Allahım hepimize bu duyguyu sonuna kadar yaşatsın sağlıkla kucaklarımıza alalım bebişlerimizi :Saruboceq: :nazar:

gerçi sabah 2 tık yaptı ama bu saate kadar daha oynamadı küçük bey :)

hapşurmuştur canım :KK70:

farketmezki kızlar hapşırsalarda hıçkırsalarda isterlerse gerçekten tekmeleselerde bi şekilde iyi olduklarının göstrergesi ya :))))

kesinlikle cnm ben bugün gördüm bebeğimi ve bugün öğrendik cinsiyetini kızımız oluyo :)o kadar mutluyumki anlatamam kızım daha cinsiytini göstermeden tekmeleri başlamıştı.şimdi cinsiyetinide bilioz hemen elbiseler alcam bebişime pembe pembe ciciler:))

canım Allah kucaklamayı nasip etsin hepimize hayırlısıyla bende p.tesi oluşumu görücem Allahın izniyle
ayrıntılı usgmiz var inşallah bişey çıkmazda herşey yolundadır. Çok heycanlıyım

X