kızlar dualarınıza ihtiyacım var

emoxsx32

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2007
209
0
kızlar yarın sabah doktora gidiyorum geçen hafta keseyi görmüştük 6 haftalık oldu bebeğim yarın kalp atışlarını duymaya gideceğiz inşaallah bi aksilik çıkmaz nolur dua edin kızlar dualarınıza ihtiyacım var yarın doktordan gelince gelişmeleri yazarım size şimdiden teşekkürler.................:1hug:

Kalbimiz de dualarımız da seninle canım.Gönlünü ferah tut.Hani bir laf vardır,sakınan göze çöp batar diye.İyi düşün ki iyilikler seni bulsun.Sevgilerimle canım.

çok teşekkür ederim inşaallh bi sorun olmaz bende sana bol bol dua ediyorum inşaallah en kısa zamanda hamiş olacaksın canım çok sağol.....a.s.

dualarım seninle canım sende bana dua etde bende hamiş olayım:a015:

merak etme emoscum bı sorun cıkmaz dualarımız senınle a.s
gelısmelerıde yaz bıze:1hug:

dualarımız seninle canım yarın o minicik kalbin atışını duyacaksın ne mutlu sana herşey yolunda gider inşallah sağlıklı ve güzel bi hamişlik geçirmen dileklerimle....

Kalbimiz de dualarımız da seninle canım.Gönlünü ferah tut.Hani bir laf vardır,sakınan göze çöp batar diye.İyi düşün ki iyilikler seni bulsun.Sevgilerimle canım.

nebileyim işte insan ister istemez sakınıyo inşaallah herşey yolunda gider çok teşekkür ederim öptümmmmmmmmmmm............a.s.

hepinize çok teşekkür ederim çok iyi moral oldu valla sabah gelişmeleri bildiririm hepinizi öptüm sağaolun.............a.s.a.s.a.s.a.s.

CANIM DUALARIMIZ SENINLE HIC AKLINA KÖTÜ SEY GETIRME MINIK BEBEISININ KALP SESLERINI TABIKI DUYCAKSIN ALLAH BÜYÜK

geldim canım kalp atışlarını duyamadık hafataya randevu verdi haftaya kadar oluşması lazım dedi moralim bozuldu geç döllenme olabilir dedi hayırlısı bakalım :1no2:

geldim canım kalp atışlarını duyamadık hafataya randevu verdi haftaya kadar oluşması lazım dedi moralim bozuldu geç döllenme olabilir dedi hayırlısı bakalım :1no2:

CANIM YA MORALINI BOZMA DAHA ERKEN ONDAN DUYULMAMISTIR KAC HAFTALIK BEBEGIN 7 HAFTADA ANCAK DUYULUR

CANIM BENİM İÇİNİ FERAH TUT LÜTFEN İNŞALLAH HAFTAYA İYİ HABERLERİNİ BEKLİYORUZ NE OLURSA OLSUN KENDİNİ ÜZME ALLAH NE YAZDIYSA O OLUYOR BAK BEN 1 AY ÖNCE DÜŞÜK YAPTIM KALP ATIŞLARINI DUYMUŞTUK HEMAMA KISMET ÇOK ÜZÜLDÜK AMA ELDEN GELEN BİRŞEY OLMUYOR İÇİNİ FERAH TUT SEN MORAL ÇOK ÖNEMLİ KENDİNİ KÖTÜ DÜŞÜNMEYE ODAKLAMA

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…