kızlar dualarınıza ihtiyacım var:((

KotuKediSero

Gıt gıt gıdaaaakkkkk.....
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2009
7.633
3
39
Kızlar bu ay adetimi 25 inde beklerken bu sabah kahverengi bi lekelenmem oldu ve adet oldum sandım, ama bu saate kadar daha başka hiçbişey gelmedi, bakıyorum bakıyorum kupkuru. Bir haftadır fena halde kabızlık ve gaz problemlerim vardı, belimin sağ tarafı ve sağ bacağım da iki gündür ağrıyodu ama adetimin yaklaşmasına yoruyodum. Bu sabah olan lekelenmeden sonra biraz ümitlendim sanki acaba var mıdır bişey yaamafoldumben çarşambaya randevu aldım doktorumdan, dua edin benim için nolur, o güne kadar gelmesin kırmızılar, bebek istiyorum ben yaaaa :kedi:

he he hee bi hamiş daha mı geliyor ne? canım inşallah güzel haberlerle dönersin doktordan. ama haberi alıp da ööle nete girmemezlik etme. sonucundan haberdar et.

Teşekkür ederim kızlar, dualarınıza gerçekten çok ihtiyacım var, bu arada hala yok bişey, giderek daha da heyecanlanıyorum opuyorumnanaktan

ıki gündür acayip bel ve kasık ağrılarım var ama bitürlü adet de olmadım, hala ara ara kahverengi lekelenmelerim oluyo, bugün saat 12 ye randevu aldım doktorumdan, bebiş yoksa bile inşallah kötü bişeyim yoktur, korkmaya başladım artık, hormonlarım iki aydıur alt üst oldu resmen yaa, hiç yaşamadığım şeyler yaşıyorum, hayatımda sivilce nedir bilmezdim, suratımda sivilceler fışkırıyo mafoldumben

Kızlar doktordan geldim şimdi, ulrasonda baktı, bişey görünmüyo ama rahim duvarın kalınlaşmış, büyük ihtimalle hamilesin dedi, bulgular onu gösteriyo dedi, ben sanmıyorum dedim, hamile değilimdir, adet oluyorum sanki, lekelenmelerim başladı dedim, var mısın iddiaya, bence hamilesin dedi :sinifsinif: tabi tahlili öğleden sonra verdiğim için sonucu da yarın öğleden sonraya kaldı, bakalım hayırlısı, ama benim hiç ümidim yok valla, hamile falan diilim biliyorum, adet oluyorum gibi geliyo...mafoldumben

Kızlar doktordan geldim şimdi, ulrasonda baktı, bişey görünmüyo ama rahim duvarın kalınlaşmış, büyük ihtimalle hamilesin dedi, bulgular onu gösteriyo dedi, ben sanmıyorum dedim, hamile değilimdir, adet oluyorum sanki, lekelenmelerim başladı dedim, var mısın iddiaya, bence hamilesin dedi :sinifsinif: tabi tahlili öğleden sonra verdiğim için sonucu da yarın öğleden sonraya kaldı, bakalım hayırlısı, ama benim hiç ümidim yok valla, hamile falan diilim biliyorum, adet oluyorum gibi geliyo...mafoldumben

ayyy çok heyecanlandım sanki bana demiş gibi doktor.ümidini kaybetme rahim duvarı kalınlaşmış iştee bu hamileliğin göstergesi :))

ay cnm çok sevindim hadi hayırlısı inşallah doktor dediğine göre vardır birşey sen gönlünü ferah tut.

portakal suyu senle ben test manyagı olduk bu ay benim 1 gün var test yine negatif hayali gölgeler görüyorm artık:)

hiç sorma canım aynen öyle oldu şimdi kafamda kuruyorum akşam hastaneye gidip test yaptırsam mı diye ama o da ancak gece 11 den sonra olabilir :KK43:( okuyunca gaza geliyorum valla

Kızlar artık kanamam da başladı yaa, resmen adet oluyorum ben yaa, ama korkunç bi sancım var, yatıyorum evde, halimi görseniz, hem yatıyorum, hem kucağımda laptop foruma bakıyorum.
Hamile değilim yaa, biliyorum ben , yine olmadı işte, olmadı mafoldumben

Bi de ben bu ay dostinex kullanmıştım ya, doktor dedi ki bugün, o mucize bi ilaç, onu kullanan ilk aydan hamile kalıyo, bu ay olmasa da bidahaki ay kesin hamilesin sen, gör bak dedi. Daha fazla hayal kırıklığı istemiyorum ben yaa, yeter artık mafoldumben

cnm üzüldüm geçmiş olsun inan çok sevinmiştim ilk yazdığında birde dostinex ne hapı cnm merak ettim.

Hayırlısı olsun demekten başka elimizden bir şey gelmez.Moralini bozmamaya çalış ve yeni aya sakla umutlarını. O ilacı ne sebepten kullandın?

cnm üzüldüm geçmiş olsun inan çok sevinmiştim ilk yazdığında birde dostinex ne hapı cnm merak ettim.

canım benim geçen ay adetim çok gecikmişti, hormonlara baktı doktor, prolaktin hormonumun çok yüksek olduğunu söyledi, göğüslerimde şişlik ve sızlama oluyodu, hatta hamilelik belirtisi sanmıştım ozaman, ama prolaktin hormonunun yükseklğindenmiş. Doktor onu düşürmek için dostinex vermişti. İçtim bu ay, gerçekten de dün tam 28. günümdü ve ilk lekelenmem dün geldi benim, biraz önce de tamamen kanamam başladı işte, cidden düzene soktu yani, ve ben onu daha önce çok duymuştum. Dostinex hormonları düzenleyip hamilelik ihtimalini de çok arttırıyomuş. Öyle işte...

X