Kızlar dua edin

endaim

Oglum, saglıkla gel yanıma
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2014
228
116
Kızlar yarın normalde adet olcam ama hamile kalmak istiyorum şuan test yaptırdık eşimin ısrarıyla. İnşallah sonuç pozitif olur dua edin benim için nolur

İnşallah hamilesinizdir sonucu da paylaşırsanız sevinirim :)
Malesef negatif ama anlamadığım birşey var bundan bir hafta on gün olmuyo kan testi yaptırmıştım son beta hgc 1.20 çıkmıştı şimdi 2.00 çıktı bu normal mi?

Malesef negatif ama anlamadığım birşey var bundan bir hafta on gün olmuyo kan testi yaptırmıştım son beta hgc 1.20 çıkmıştı şimdi 2.00 çıktı bu normal mi?

normal galiba canım benimde 7 aydır 1.20 ne aşağı ne yukarı hep deniyoruz negatif üzülme sende gel beraber kasım ayını bekleyelim

Çok acı bir duygu acaba pozitiiif diye bağırabilcekmiyim

Yükselebilir tatlım ama aradaki zamana göre az artmış ben 5 gün kala yaptrdgmda 2.47 çıkmıştı doktor negatif dedi bgn yani adet günümde tekrar yaptrdm 60.85 çıktı yani hamileyimmmmmmmmmm seninkide geç döllenme olmuş olabilir ilaç felan kullanma bekle 1 hafta sonra tekrar yaptır adet olmazsan eğer hamileysen değerinin baya baya yükselmesi lazım

Senin adına çooook ama çoook sevindim sağlıkla kucağına alırsın inşallahh ve inşallah bende senin gibi oluruummö :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…