Kizlar Dua Edin Olurmu Benim Için

E

EMEL_76

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EMEL_76
En Son 8 Subatda Hasta Olmuşdum Ama Hala Hasta Olmadim Bugun 30.günüm Pazartesi Bakacagim Test Olmazsam O Zamana Kadar Adet Ki Inşallah Hamileyim Demektir Belim Agiriyor Ve Akindim Var.umarim Hamileyimdir .

• Konu Sahibi EMEL_76
canım insallah hamişsindir.ben nedense hamile oldugunu hissettim.dualarım senınle.güzel haberlerini bekliyorum

• Konu Sahibi EMEL_76
inşallah adetin gelmez canım.sen de mi aşılama yaptırdın?benimde bugün adetimin 30.günü aşılama oldum aşılamanında 20.günü test yapmadım korkuoyrum.ama yarın idrar testi yapmayı düşünüyorum.allah gönlümüzün muradını versin.bende hiç belirti yok gebeliğe dair.

• Konu Sahibi EMEL_76
Inşallah Kizlar Hepiniz Hamişsindir Bende Bu Ay Kalirim Hep Dua Ediyorum .....hepimiz Için.Şeniz

• Konu Sahibi EMEL_76

YOK CANIM BENİM AŞILAMA FALAN DEĞİL .

• Konu Sahibi EMEL_76
emelcim inşallah hamilesindir canım allah yardımcın olsun haberlerini bekliyoruz tamammı

• Konu Sahibi EMEL_76
Rabbim gönlüne göre versin işallah hamilesindir

• Konu Sahibi EMEL_76
Hadi bakalım inşallah hayalin gerçeğe dönüşür bekliyoruz bu pazartesi mi belli olcak?

• Konu Sahibi EMEL_76
Evet
Sonucu Bildirirsen Sevinirim Bende Haber Veririm.

• Konu Sahibi EMEL_76
En Son 8 Subatda Hasta Olmuşdum Ama Hala Hasta Olmadim Bugun 30.günüm Pazartesi Bakacagim Test Olmazsam O Zamana Kadar Adet Ki Inşallah Hamileyim Demektir Belim Agiriyor Ve Akindim Var.umarim Hamileyimdir .

emel bugün bi test yapsan diyorum şöyle kadınlar gününde kendine mükemmel bi hediye versen...
benimde içimden geçiyor sanki hamişsin diyor....:içelim:

• Konu Sahibi EMEL_76
kızlar benimde 6.ayım bitti umarım rabım ısteyen herkeze bebiş verir kımsenın kucagını boş bırakmaz dualarım sizinle bebek isteyipte bekleyenler ALLAH GÖNLÜNÜZE GÖRE VERSİN

• Konu Sahibi EMEL_76
Kizlar Dualarim Sizinle Hepinize Rabim Isteyen Herkeze Versinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

• Konu Sahibi EMEL_76
Banada Haber Verirseniz Sevinirim Arkadaşlar

• Konu Sahibi EMEL_76
Nooldu Emel Ha Mişmi Kizlar Buay Benimde Keskin şüpheelrim Var Ama Acaba Diilsem Diede Korkuyom ümitlenmeye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…