kizlar dua edin lutfen ! ! !

NaZaR_BoNCuGu

Güneş topla benim için!
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2007
930
18
selam kizlar
bugun asilama yaptim icimde bi umut bi umut anlatamam :sm_cool::sm_cool:
umarim hamile kalirim lutfen dua edin cok ihtiyacim var duaniza allahim umarim tum bebek isteyenlere bu tadi yasatir duanizi esirgemeyin bizden lutfen doktor 2 hafta sonra test yap dedi bakalim insallah iyi haberler ederim size a.s.

insallah insallah yuce rabbim herkese tattirsin
bagira bagira gelmek istiyorum artik....
cok tesekkur ederim size a.s.

Canım rabbim gönlüne göre versin,dilediğini versin inşallah .Dualarımız seninle güzel haberlerini bekliyoruz allahın izniyle.

canim insALLAH istedigin olur ALLAHIM kalbine göre versin hic kimseyi evlat sevgisinden mahrum etmesin insALLAH

cok saolun iki hafta nasil bitcek merak ediyorum :))
cok neseliyim anlatamam guzel dilekleriniz icin cok saolun kizlar allah razi olsun sizden beni yalniz birakmadiginiz icin a.s.

canım ıns ıcındekı umutla bebısını saglıcakla kucagına alırsın guzel seyler dusun guzel seyler olur ıns allah kımsenın kucagını bos koymasın guzel haberlerını beklıyoruz opt canımmmmmm dualarımız tum bebıs ısteyenlerle ve senleeeee....

canım inşallah herşey diedigin gibi olur inşallah hayırlısıyla tutar ve sende bebegine kavuşursun anneligin tadını sonuna kadar cıkarırsın inşallah agır bişeyler yapma bırak ev işini dikkatli ol

canım inşallah hayırlısıyla tutar ya inşallah dilegine kavuşursun bizlerede iiiiiiiiiiiiii amaaaaaaa cok iiiiiiiii haberler verirsin.bende ay tüp bebege başlıyorum allahım inşallah bizede annelik duygularını yaşatır her şeyin hayırlısı allahtan elbet bizede bi gün şans güler kendine cok dikkat etmelisin bize senin saglıgın ve hayırlı haberlerin lazımmmmmmmm anlaştıkmı:dance:

NaZaR BoNcUğU.....ALLAH SENİNLE OLSUN...iki hafta nasıl geçer bilemem ama sevdiklerinle paylaş hayatı daha kolay gelir.........

nazar boncuğu inşallah canım hayırlısı ile yüzün gülsün Rabbim nasip etsin hayırlısını inşallah seninde bebişin olur

inşallah aşılaman tutar canım. dualarımız seninle. Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın. hepimize sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.

selam kizlar
bugun asilama yaptim icimde bi umut bi umut anlatamam :sm_cool::sm_cool:
umarim hamile kalirim lutfen dua edin cok ihtiyacim var duaniza allahim umarim tum bebek isteyenlere bu tadi yasatir duanizi esirgemeyin bizden lutfen doktor 2 hafta sonra test yap dedi bakalim insallah iyi haberler ederim size a.s.

Allah gönlüne göre versin canım..inşallah hamiş kalırsın...şimdi sen iki hafta çok dikkat et kendine..ağır kaldırma mümkün olduğunca yat dinlen...a.s.

kizlar cok saolun allah razi olsun hepinizden a.s.
1 hafta pazartesi dolcak insallah
umut konusuna gelince hissetmiyorum artik umut filan hic umidim kalmadi ........
acaba bu zaman diliminde belirti olurmu hic bi bilgim yok bilgilerinizi paylasirmisiniz benimle lutfen konusmak istiyorum ......

X