Kızlar doktor kalp şeklinde rahim dedi

chkragull

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2023
183
24
24
Kızlar özel hastaneye gittim bugün kimyasal gebelik sonlanmış dedi ama rahmin hafif kalp gibi dedi ama hamilelik için sorun değil dedi sizce sorun olur mu

Kızlar özel hastaneye gittim bugün kimyasal gebelik sonlanmış dedi ama rahmin hafif kalp gibi dedi ama hamilelik için sorun değil dedi sizce sorun olur mu
Neden doktoruna güvenmiyosun ? Ben rahim filmi çekildim engel değil dediler sonrasında muayeneye gittim rahim filmi gösterdim doktora ben sormadan o söyledi rahimin kalp şekli ama korkma hamile hastalarımın yüzde 80ni kalp şeklinde Rahime sahip dedi. Herkes aynı şeyi söylüyor kimse size yalan söylemez ama şöyle bir şey var ki eğer aşırı bi form bozukluğu olsaydı ozaman düşüklere neden olabilirdı ve bunu ufak ameliyatla düzeltiyorlarmış ben tüp bebek düşündüğüm için onlarda bana aynısını dedi sorun olmaz aşırı bi form bozukluğunda öncesinden düzeltiriliyor ameliyat ile dediler. Stress yapma hamile kalabiliyorsun benimde başıma geldi kimyasal

Değilim bunu söylemek için doktor almaya gerek yok zaten Doktorlar bas bas bağırıyor. Rahimde perden varmış o perde kesilmediği takdirde tamam gebeliğe engel değil ama gebeliğin ilerlemesine engel. Bebek belli bir boyuta ulaşır sonra içeride yeterli alan olmadığı için kalbi durur ilerlemez gebelik. Bu arada rahim filmi çekmeden çok da anlaşılmaz kalp şeklinde olduğu. Sadece şüphelenmiştir bu yüzden de rahim filmi çekip onun sonucuna göre eğer ki gerçekten perde varsa o perdenin kesilmesi gerekir. 3 tane gebelik kaybım var.

X