kızlar doğurdum...

canım cok gecmiş olsun bende cok korkuyorum dogumdan senin yazını okuyunca daha da korktum ve dün bütün evi temizledim sende o yüzzden erken dogurmussun ya.neyseki simdilye kadar bi şey olmadı artık yapmıcam temizlik.cok cekmişsin ama kurtulmussun canım hayırlısıyla artık bebeginle gecirecegin günlerinin tadını cıkar kucagına alınca herseyi unutuyosun diyolar herhalde sanada öyle olmustur canım 36+5

hadi gecmis olsun kurtuldun. allah anali babali büyütsün

merhaba,ard arda oluşan düşüklerim ve sonradan gelişen gebeliğim sayesinde siteye uzun zaman giremedim. ama şuan çok şükür herşey yolunda ve son günlerinde olduğum bir gebelik yaşıyorum.doktoruma göre doğum sancılarım başladı ama sıklaşmadığı için gitmiyorum.bugün yarın gelmesi gerekiyor.benim gibi doğumu yakın olanlar varmı.son günlerinde insan biraz sabırsız oluyor galiba.ya da en azından ben öyleyim.duygularınızı paylaşırsanız sevinirim.

allah anali babali buyutmek nasip etsin. cok sukur kazasiz belasiz yavrucuguna kavusmussun. insallah mutlu ve kaderi guzel bi cocuk olur.

darisi tum hamislerin basina

Allah analı babalı büyütsün..... Bebişiniz yuvanıza sağlık,mutluluk katsın inşaallah.

çok çok geçmiş olsun.. çok zor bir doğum atlatmışsın gerçekten... umarım bebeğin sağlığı iyidir artık... güzel günler dilerim....

Canım öncelikle Allah analı babalı büyütsün bebeğini. Çok zor geçirmişsin bu süresi ama sağlıkla bebeğine kavuşmuşsun tekrar gözün aydın canım en kısa zamanda toparlanmam dileğiyle bebeğinin ömrü uzun bahtı açık olsun canım

arkadaşım çok sevindim rabbim analı babalı sağlık afiyetle büyütmeyi nasip etsin inşallah hdarısıda biz bekleyenlerin başına seninki bayağı erken olmuş ve maşallah kilosu çok iyi sanada çok geçmiş olsun sezeryan sonrası ne gibi sıkıntılar yaşadın bizide biraz bilgilendirirmisin

canım gözünaydın...o gece mı dogurdun....ben bennıl hanı on lıne da sana hemen dr a gıt dıyen arkadas...cok sevındim...

canım gözünaydın...o gece mı dogurdun....ben bennıl hanı on lıne da sana hemen dr a gıt dıyen arkadas...cok sevındim...

evet canım sabah 9 da oldu doğumum.ama 6 saat sancı çektim..konuşuyoduk zaten seninlede...o ilk başlarıydı..perişan olduk bebişimle ama olsun..çok şükür sağlıklıyız.RABBİM oğlumu bana bağışladı..

ben zayıf olduğum için biraz zor ayağa kalktım..zaten 14 kilo almıştım..10 kilosunu verdim..şimdi ruh gibi geziyorum canım..dikişler illk çıkınca bi saar sonra falan kendime gelmişim..ama tabi narkozun etkisiyle ne saçmalıklar yapmışım..kocama zorla dudaklarımı uzatıyomuşum beni öpsün diye.eşim diyoki vallla annemler falan var başka şeyler yapcan diye kaçtım diyo :roflol:
ilk gün kalkamadım ama diğer kilolu olan sezeryanlılar kalktı.ne alakası var ama doktor öyle dedi...bende sorgulamadım..geçti giitti zaten.ameliyat hane soğuk ya bide çırılçıplaksın..üstünde yeşil bişi var..bütün kemiklerim bi hafta ağrıdı...bacağın kalçan iğnelerle dolu oluyo..ben iğneden korkarım..ama hiç acımıyodu.bi hafta sonra biraz iyi oluyosun..inşalah siz daha çabuk iyleşirsiniz..ama bebekle uykuya son kızlar..uykusu iyi olsada uyandırıp emzirmek gerekiyo neyse ben yatmaya gidiyorum..

matematikçi canım zor olmuş ama şükür bebişin iyi ve kollarında, sende iyisin ne güzel, çok sevindim Ege'ne kavuşmana, darısı bize öp bebişini şimdi ne güzel, Allah çok güzel bi ömür nasip etsin bebişine inşallah

ne güzel sağlıkla almışın ya bebişini kucağına
allah analı babalı büyütsün

allah anali babali buyutsun canim darisi tum anne adaylarinin basina bende 28 saat sanci cektim benimde rahmim acilmadi 6 cm kadar acildi sonra bebegimin kalp atislari cok yukselmisti sezeryanla aldilar hemen ama dogum sancisi hicbir aciya benzemiyor yasayan bilir arkadaslar hani korkutmakta istemem ama annelik coooooookkkkkk guzelll!!!

evet annelik harika bi duygu..inşallah en kısa zamanda sizinde doğum hikayelerinizi okuruz kızlar.RABBİM size hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah...bide kızlar bende idrar yolu enfeksiynu ve mantar vardı..erkn doğuma aslında en çok onlar sebep oldu..bide o gün bütün evi temizlemem.çünkü daha öncede temizlemiştim sancılandım.bi santim açılmam olmuştu..aman dikkat edin siz...aklınızda bulunsun..çünkü küçük bebeğe bakmak biraz zor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…