kızlar doğurdum...

canım eğer kordon dolanmışsa ne seni ne bebişi riske at..sezeryan ol..ben normal doğumdan çok korktum

Ayy Ne Guzel Martr Anneleri Yavas Yavas Doguma Basliyo Cok Sveindim Canim Allah Anali Babali Buytsun Darisi Bizlerin Basina Tam Olarak 36 Hafta Kac Gunluk Dogumunu Yaptin Canim Normalde Ne Zamn Dogum Yapman Geriykiyodu

13 martta doğmosı gerekiyodu canım 17 şubatta doğdu..hayırlısı böyleymiş

Cainm Hayirli Uğurlu Olsun
Allah Anali Babali Büyütmelyi Nasip Etsin
çok Sevindim
Darisi Başimiza
Kordon Benimkinnid Dolaşmiş Ama Doktor Fark Etmedi Daha öncesi Ya
Neden Riske Atmişlar Bu Kadar
Neyse Rabbim şifalar Versin
Sanda Bebişine De

hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün canım

çok çok geçmiş olsun...sağlıkla bebişini büyütürsün inşallah canım..:)

hayırlı uğurlu olsun canım.Gercekten zor bi doğum olmuş ama inşallah bundan sonrası güzel ve sağlıkla gecer.

canım hayırlı olsun allah analı babalı buyutsun

Allah Anali Babali Buyutsun Bende Sezeryan Olcam Zaten Matemtikci Bebegimi Riske Atamamm

geçmiş olsun hastanede yattığım dönemde bunu yaşayan o kadar çok kişi vardıki biran o döneme gittim geldim. bende sezeryan oldum ilk etepta bir dr a inanmayıp ikinci dr da sezeryan deyince mecburen oldum. iyki olmuşum kuzenim benden sonra ölü doğum yaptı. Allah yardımcısı olsun tüm hamilelerin yanlız pekte belli olmuyor bazısının 5 dk içinde doğumu olup bitiyor. neyseki siz iyisiniz Allah analı babalı büyütsün.

canım gözün aydın allah analı babalı büyütsün darısı başımıza

Gözün aydın ikinizde hayırlısıyla kurtulmuşsunuz...Öp bebişini bizim yerimizede..

çok şükür canım allh analı babalı büytsün tebriklerr

canım tebrık ederım allah analı babalı buyutsun cok sevındım benimde bellı olmaz belkı bende subat annesı olabılırım benımde ufak ufak sancılarım var kac gundur dedıgın gıbı dogum olur dıye sureklı temızlık yapıyorum ama napım ıcım rahat etmıyo allahım bızede bebıslerımızı gormeyı nasıp etsın 37+1

geçmiş olsun canım. allah analı babalı büyütsün. darısı bizlerin başına 38+1

millet nnasıl gidiyor 5 dakikada doğurup geliyor anlamıyorum yaa.kimisi öyle şanslı oluyor işte..inşallah sizlerde bir avazda doğurursunuz..doğumunuz kolay olur..ama kordon işin içine giriyorsa sezeryanı tercih edin kızlar...benim doğuma kadar kordonla ilgili sorunum yoktu..ama doğum esnasında kordon bebeğin başına arkadan taç gibi dolanmış ve bebek oksijensiz kalmaya başlamış...zaten doktor risk görürse hemen sezeryana alır...özel hastanelerde bu yönden dahha iyi..devlette olsaydım beni çok bekletirlerdi..hastaneyi,doktoru,hatta ebeyi çok iyi araştırın kızlar

gözün aydın çok zorlanmışşın allah bebeğini korumuş şimdi kollarıında tadını çıkar. allah uzun ömürler versin analı babalı büyütsün inşallah

gecmis olsun canim gözün aydin zor olmus dogumun ama kücük melegini kucagina alinca unutmusundur aciyi sanirim Allah saglik ve uzun ömürler versin ikinizede güle güle büyüt bebegini...

zor olmuş ama
allah ikinizi de sağlıkla kurtarmış
gözün aydın cnm
allah hepberaber upuzun bir ömür göstersin...

çok geçmiş olsun matematikçi kuzunla birliktesin artık,benimde bebeğimde kordon dolaşması var ,35. haftada dr görmüştü, dr sezeryan olcağımı söledi şimdi dört gözle sezeryan günümü bekliorum.Bebişini çok öpüorum.(36*2)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…