kızlar dogurdum

fish

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2007
104
2
kızlar 31.01.2008 meleğime kavuştum çok şükür!darısı başınıza inşallah!sezaryanla oldu dogumum şimdi iyiyiz çok şükür!:nazar::nazar:

tebrikler hayırlı olsun..Allah saglıklı büyütmeler nasip etsin canım,darısı başıma inşallah :)

hayırlı olsun bebeğiniz.Allah sağlık sıhhatle büyütmenizi nasip etsin.darısı başımıza,bize bol bol dua et,olurmu! doğum yaklaştıkça heyecanlanmaya,birazda korkmaya başladım ben yaabenneyaptımki

kızlar 31.01.2008 meleğime kavuştum çok şükür!darısı başınıza inşallah!sezaryanla oldu dogumum şimdi iyiyiz çok şükür!:nazar::nazar:

gözün aydın geçmşiler olsun allah analı babalı büyütsün inşallah meleğiniz size bol huzur sağlık ve mutluluk getirir allah bolda para versinnn parasız çocuk büyütmek zorrrrr:nazar:a.s.

Allah bebişinle birlikte; sağlıklı, hayırlı, uzuuun ömürler nasip etsin canım..
tebrik ederim.. :nazar:

canım hadi gözün aydın
allah uzun ömür versin bebişine...
darısı sağlıkla başımıza inşallah...

ohh çok şükür bunuda atlattın ve ikinizde iyisiniz..allah bağışlasın güzel yavrunu sevgilerrrr

gozunuz aydın cnm allah analı babalı buyutmeyı nasip etsinn

çok sevindim canım..
Allah analı babalı birlikte uzun ömürler versin inşallah sizlere..:nazar::nazar::nazar:

allah analı babalı saglıkla mutlu yasamayı nasıp etsın ınsallah hayırlı olsun evınızın nesesı:)

X