kızlar dogumumu yaptım rabbim annelik duygusunu herkese nasip etsinn

canım ya inan bende meraktan çatladım nerde bu kız diye hayırlı ugurlu olsun resminide isteriz ama allah analı babalı buyutmeyi nasip etsin saglık sıhhat versin ogluşuna sana evinize bereketler getirsin cenntein kokusunu getirsin allah bizi de kurtarsın inşaallah amin :1hug:

Allah önce sağlıklı bir şekilde uzun ömürler versin bebişine. Allahım inşallah sizi birbirinizden ayırmaz analı babalı ömürler verir inşallahhh....

cnm benim merak etme ben doguma girerken hepinize dua ettim merak etmeyinn rabim sizlaride kurtarsınn

kızlar rabbim hepinizi kurtarsınnnnnnn doguma giderken hepinizee cookk cookk dua ettim allah saglıklı ömürlü bebişler nasip etsin canlarımm benimm hepinizi cok seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

tebrik ederim,Allah anali babali büyütsün..
Allahim yarabbim bebegine saglikli mutlu ve sansli uzun ömüra.s. versin..

canım gözün aydın...:)) sağlıkla analı babalı büyütürsün bebişini inş..
sarılık her bebekte oluyor,üzülme canım...bizde sarılığın ucundan döndük..

Allah analı babalı büyütsün ayrıca geçmiş olsun bebişine beni ve tüm hamişleride Allah kazasız kurtarsın inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…