Kizlar doguma gidiyorumm.

Alleyna

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2007
191
7
selam kizlar.uzun zamandir gelemiyordum buraya.
son 2 aydir kayinvaldemlerdeydim.24 haziranda da annemle halam geldiler yanima.coksekeriremsu

Bazi arkadaslarin dogum haberlerini gordum,hepsinin bebislerine kucak dolusu opucukler konduruyorum.allah anali babali buyutmek nasip etsin hepimizin bebeklerini coksekeriremsu

gelelim bana...normalde, dun olacak dogumum cuma gunu gerceklesecek.benim ufakligin yeri rahat olmali ki gelecegi yoktu, doktorumda gelisimini tamamladigini, sekeriminde oldugundan fazla bekletmek istemedigini soyleyerek cuma gunu dogumu gerceklestirmemiz gerektigini soyledi.suni sanci verip suyumu patlatacaklar:) birkac saat sonra hastaneye gidiyorum.bugun orda kalicam.
aslinda biraz korkum var,nasil gerceklesecek,acisi, kaygisi...ama sonunda kiymetlimi,oglumu kucagima alacagimi dusunuyorum da rahat bir nefes cekiyorum.olsun, herseye deger diyorum.

kizlar dua edin bana.Allah hepimize yardim etsin.melekler tum annelerin ve bebeklerimizin yaninda olsun.hepinizi opuyorumm:1hug:

Son düzenleme:
hadı Allah kolaylıklar versın super bır duygu kucagına alınca anlayacakısn

kolaylıkla kurtulursun inşallah kucsğında bebeğinle döner bizimle hikayeni paylaşırsın

Canim inşallah kolaylikla alirsin bebişini kucağina
ah ah darisi bizim başimiza

allah yardımcın olsun.
hayırlsı ile bebeşinin resimlerini de görmek isteriz.
iyi şanslar
hadi bakalım , annelik duygusuna her şey değer diyorlar, darısı başıma, darısı isteyenlerin başlarına

hayırlı doğumlar canım. inşallah kolay geçer de biran önce alırsın oğluşunu kucağına.. güzel haberlerini bekliyoruz...

Allah sanada bebeğinede yardım etsin sağlıkla kucağına almanı dilerim bebeğini darısı benim gibi bekleyen annelere dilerim sağlıkla a.s.

rabbım bır cırpıda bebegını kucagına almayı nasıp etsın ınsaallah canım.dualarım senınle canım benım.
sende dua et canım.dogum annında ettıgın dua kesınlıkle kabul oluyor canım.
o mıs kokulunu benım ıcınde kokla olurmu kucagına aldıgında

darısı sızlerın basına ınsaallah canlarım benım
cok harıka bır duygu
rabbım herkese yasatsın o mutlulugu ınsaallah

allah kolaylık versin canım .. inşş sag saglim kurtulursunuz..

bol şans canım. allah yardımcın olacaktır. dualarımız seninle...hadi git ve meleğini evine getir:)

Rabbim yar ve yardimcin olsun canimm...inşallah bir avazda kurtulursun...hayirli haberlerle gel inşallah...

iyi haberlerini bekliyoruz canım, Allah yardımcın olsun olur da zaten hiç korkma, dediğin gibi, o anı düşün miniğiinle tanışacağın o anı

cnm hayırlısıyla kurtulmak nasip etsin bebeişini anne babasına bağışlasın...hayırlı heberini bekliyoruz ve hikayeni

allah kolaylıkla kurtarsın inşallah bu mübarek gün sana hayır ve kolaylıklar getirsin inşallah

Allah bir avazda kurtarsın canım sağlıcakla al gel bebeğini kucaağına

ayy senin haftan dolmus cnm ya..
insallah zorlanmazsın dogumda..
dogum hikayeni bekliyoruz sabırsızlıkla :))

allah yardımcın olsun cnm seninde bebişininde..
iyi haberlerini bekliyoruz...
hepimizi kolaylıkla kurtarsın allahım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…