Kizlar Dikisleriniz Ne Durumda?

bende sezeryan oldum anniş adayı sana bilgi veririm ama senin ki normal doğum kaç dikişim olduğunu bilmiyorum ama 16 gün oldu şükür iyiyim sadece uyuşuk
bebeğim uyandı gitmerm lazım

bende sezeryan oldum anniş adayı sana bilgi veririm ama senin ki normal doğum kaç dikişim olduğunu bilmiyorum ama 16 gün oldu şükür iyiyim sadece uyuşuk
bebeğim uyandı gitmerm lazım

Sagol canim benimde bugun 15 gun oldu daha iyiyim Allaha sukur artik oturabiliyorum sadece kasinti gicik ediyo beni ama olsun oda gecicek kizim icin heseye raziyim..

Sagol canim bende sok oldum 30 dikisi duyunca Allah yardimcilari olsun valla onlari duyunca kendimden utandim sikayet ediyorum diye.

Sanada Allah kolay dogumlar versin canim benden tavsiye normal dogum her zaman en guzeli ve en kolayi ve en sagliklisidir burda zorunlu kalinmadigi surece asla sezeryan yapmiyorlar demekki bir bildikleri var sende iyi dusun oyle karar ver canim..

kızlar bende epidural normal dogum yaptım canlarım benim ALLAHA binlerce çoook şükür hiç problemim olmadı dışarda 3 dikişim vardı onlarda ilk hafta çook az agrıdı sonrada 20. günümüzde dikişler tamamen iyileşti ben devlet hastanesinde dogum yapmama ragmen hiç problem yaşamadım şimdi dikiş yerlerim agrımıyo dikişler attı yerimseniben ben hastaneden çıktım eve geldik annemle ev işi yaptım temizlik yaptık bebişimi kendim giydirdim temizliğini kendim yaptım hepinize epidural normal dogumu kesinlikle tavsiye ederimmm yerimseniben anniş canım sen dikiş atarken hissetmişin agrımış aslında olmaması gerekiyor sana agrı pompası vermedilermilermi agrın olunca kendin basıyorsun alet otomatik olarak anestezi veriliyor belinden benim öyleydi onun için tam dogum masasına alınmadan ben bastım pompaya ve hiç agrım olmadı

Son düzenleme:
kaşıntıyı hiç söyleme anniş adayı offffff kaşıyamıyosun da bide kurudu geriliyor amaaaannnn ne zor yaa bide göbekte gitse de az kaldı bakalım

valla kızlar kötü diyolar ama bende mecburen sezeryan oldum fakat çokta memnunum doğumdan çıktığım andan itibaren tek bir dikiş sızısı bile hisetmedim maşallah diyeyim

bende sezaryan oldum 2 gün ayağa kalktım tabi doğumdan sonra 15 dk acı hissediyosun sonra iğnelerle acıyı kesiyolar.daha sonra hiç bişiy hissetmiyosun bilmiyorum ama düşündüğümden kolay geçti doğumum.tabi normal doğum iyi ama katlanabilene ve cesareti olana.acıkcası ,,,ha unutmadan birde bana direm takıldı offf oda ayrı bi işkencee ama uyuşuk olduğu için çekerken acısınıda hissetmedim şükürler olsun::dance:

Son düzenleme:
Kizlar dikisleriniz ne durumda?Kac dikisiniz var ve agri yapiyormu?

Benim 5 tane ve cok agrim oluyo yanma zonklama oluyo.Normalmi acaba cok canimi sIkIyo valla aci cekiyorum resmen oturamiyorum hic :çok üzgünüm:

öncelikle tebrik ederim,Allah anali babali hayirli ugurulu büyütsün melegini insallah:))

benim ilk dogumumda alttan epizyotomi kesisi yapildigindan dikisim hem icte hem dista coktu...temiz bir legenin icine papatya cayi hazirlayip ilitip icine 10dk kadar oturuyordum sabah ve aksam...o nedenle dikislerim cok cabuk iyilesmisti cok sükür iltihap falan da kapmamisti...ve sürekli dikislerini kuru tutmaya ic camasirini günlük degistirmeyi ihmal etme arkadasim...

acil sifalar diliyorum...

ARKADAŞLAR BİRDE NORMAL DOGUM YAPANLAR TAVSİYEM KURU TUTUN BEN DOGUM YAPANLAR BÖLÜMÜNDE OKUMUŞTUM ÇOOOK İŞE YARADI HER BANYO VE WC'DEN SONRA SAÇ KURUTMA MAKİNASIYLA HER DEFASINDA KURUTTUM SIK SIK PEDİMİ DEGİŞTİRDİM ÇOK İŞE YARADI 10 GÜNDE GEÇTİ 15 GÜNDEDE İYİCE İYİLEŞTİ KURU TUTMAK ÇOOK ÖNEMLİ ÇÜNKÜ BAKTERİ FALAN ÜREMSİNİ ENGELLİYOR. ANTİBİYOTİK İLAÇLARINIZIDA KULLANIN ÇOOK ÇABUK İYİLEŞTİĞİNİ GÖRECEKSİNİZ a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…