Kizlar Dikisleriniz Ne Durumda?

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
....................................................................................;

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi EU1
Kizlar ya yokmu cevap vericek ne zamana iyilesir duzelir bu dikisler (((((

• Konu Sahibi EU1
ben hala doğum yapamadım ıkı gundur sağ tarafıman gelen sancıyla geziniorum ve siz doğum yapmış nisan annelerinin hikayelerini okumak istiyorum... Anniş normal doğumdu di mi? dikiş atılırken acıdı mıı?
(bi de nick nasıl değiştiriliooooo)

• Konu Sahibi EU1
.............................................................................

• Konu Sahibi EU1
anniş bende dogum yapmadım henuz hazıranı beklıyoruz ama dıkışler 1 ay ıçınde ancak ıyıleşıyormuş senınde eh varmışşş yanııı :) 1 ayı bulur dıye bılıyorum ben çevremden canım

dıp not : demek acıyooooooooooooooooo ya uyuşturmuyorlarmı anniş orayıı hııı höö huuu ?????

• Konu Sahibi EU1

Allah hayirli kolay dogum versin canim.Benimkinde sonradan uyustular.Ben artik sinirlenince aciyo deyince.Birde epidural serumu bagliydi zaten azcik daha enjekte ettiler rahatladim.Insallah sende boyle olmaz..

• Konu Sahibi EU1
çokzor bir doğum geçirdim normal doğum 24 dikişim var 3 gün oldu ve her geçen gün daha çok acıyor ağlıyorum tuvalete gidemiyorum anüse kadar dikiş var ne yapacağımı şaşırdım ne zaman iyileşirim.

• Konu Sahibi EU1
Ben sezeryan oldum dikişlerim 15 gün içinde tamemen iyileşti şimdi hiç uyuşuklukta kalmadı.

• Konu Sahibi EU1
bende epıdural sezeryan oldum 1 haftada iileştim sımdı 15.gunumuz dahada çok iim bişey hisetmiyorum.ama normal dogum yapan arkadasların 1 ayda gecıo demıslerdı ınsallah daha erken gecer canım

Allah hayirli kolay dogum versin canim.Benimkinde sonradan uyustular.Ben artik sinirlenince aciyo deyince.Birde epidural serumu bagliydi zaten azcik daha enjekte ettiler rahatladim.Insallah sende boyle olmaz..

inşallahh. dogum yaklastıkca (normal ıstedıgım ıcın) cok korkuyorum bı ara cesaretlıydım ama bazen bu cesaretım kırılıyor. sen bıze normal dogumu tavsıye edermısın fisfisfis

Kizlar dikisleriniz ne durumda?Kac dikisiniz var ve agri yapiyormu?

Benim 5 tane ve cok agrim oluyo yanma zonklama oluyo.Normalmi acaba cok canimi sIkIyo valla aci cekiyorum resmen oturamiyorum hic :çok üzgünüm:

sanırım normal doğum yaptın benim de 4 tane vardı dışarda ve ilk haftalar biraz sızlaması normal 20-25 gün arası dikişler tamamen iyileşiyor canını sıkma

..............................................................;

inşallahh. dogum yaklastıkca (normal ıstedıgım ıcın) cok korkuyorum bı ara cesaretlıydım ama bazen bu cesaretım kırılıyor. sen bıze normal dogumu tavsıye edermısın fisfisfis

Canim normali her zaman tavsiye ederim sadece dikis zorluyo o sezeryandada var yani.Burda zorunlu kalinmadigi surece asla sezeryan yapmiyorlar canim demekki pekte iyi birsey degil.Yinede sen bilirsin canim.Allah yardimcin olsun..

kesinlikle normal doğuuuuuuum dikiş mikiş herkeste sorun olmuyor bende olmadı mesela korkma ve normal doğum yap

Kizlar dikisleriniz ne durumda?Kac dikisiniz var ve agri yapiyormu?

Benim 5 tane ve cok agrim oluyo yanma zonklama oluyo.Normalmi acaba cok canimi sIkIyo valla aci cekiyorum resmen oturamiyorum hic :çok üzgünüm:

Canım 5 diliş mi:1shok:normal doğum yaptın değil mi?
ben de 30 dikiş var,normal doğum yaptım,2.doğumum fakat bebeğimin iri bebekti 4665grdoğdu,sezeryan önerildi fakat kabul etmedim
Ama dikişler baya canımı acıtıyor,üstüne oturamadığım için kaykılarak oturmak zorunda kalıyorum,o yüzden feci belim ağrıyor:çok üzgünüm:

Benim de öyle canım büyük tuvalet yapmaya korkuyorum,doğumdan 3 gün sonra yapabildim
Sabah kalkar kalkmaz kuru kayısı yiyorum,ılık ballı su içiyorum birde ekmek gibi katı gıdaları çok az tüketiyorum,benim de 30 dikişim var:1shok:

Ya ben 5 dikise cok diyordum 24 dikis 30 dikis kizlar nasil oldu oyle nereye attilar o kadar dikisi ben 5 dikise dayanamiyorum sizler ne yaptiniz ya valla utandim simdi.Ama ben cok ayakta kaliyorum o yuzden cok agrim oldu heralde.Cunku misafirim cok geliyo annemler burda diye millet duzelmemide beklemedi.Yoksa hastanede yatarken iyiydi agri falan cok azdi.Allahtan iyilesmeye basladi.Simdide kasinti uyutmuyo.Ama kasinmasi iyiymis iyilestigini gosteriyormus.Allah herkese yardim etsin valla heledeki sizlere kizlar 30 dikis 24 dikis oy oy cok yaa.

Yav kizlar sormadan edemicem nasil oluyorda 30 dikis oluyor yani ayiptir soylemedi o kadar dikis atilacak yer bile yok orada biri beni aydinlatabilirmi?

Yav kizlar sormadan edemicem nasil oluyorda 30 dikis oluyor yani ayiptir soylemedi o kadar dikis atilacak yer bile yok orada biri beni aydinlatabilirmi?

benim bebeğim iri bebek olduğu için mecburen epizyotemi yapıldı,sadece oraya değil,makata kadar L şeklinde kesi uygulanıyor,ve sonuç olarak bu kadar çok dikiş oluyor maalesef

aman yarabbbimmmmmmmmmmmmmmmmm 30 dikişmii Allah kolaylık versin arkadaşım çok zor ollmalı ben annişe uzulurken onu unuttum valla heheheheh
bu arada bizde hergun eşimle konuşuyoruz hala normal dogum duşunuyoruz kızlar .. Allah yardımcım olsun. bebegım normal dogum pozısyonunda zaten

anniş lutfen kendini yormaa ya bu donem senin en cok ihtiyacın olan şey dinlenmekkk sora iyileşme surecini uzatmış olursun bakk.. misafirlerinde bu konuda anlayış gosterir heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…