kızlar devlet hastanelerinde detaylı ultrason oluyormu?

solmelegi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2022
135
34
25
istanbul da hangi hastanelerde detaylı ultrason yapıylıyor bilgisi olan? özele para vermek istemiyorum

istanbul da hangi hastanelerde detaylı ultrason yapıylıyor bilgisi olan? özele para vermek istemiyorum
Ben Üsküdar Zeynep Kamil de yaptırmıştım.
Öyle her hastenede yok. MHRS yi arayın sorun size söylerler zaten nerelerde olduğunu haa sorarken detaylı ultrason demeyin hamileyim doppler için aradm diyin o zaman anlarlar.
Randevu almak ta o kadar kolay değil ama uğraşmak lazm

Perinatoloji bölümü olması gerekiyor, örneğin Zeynep Kamil hastanesinde var. Ultrason haftasından önce gidip orada muayene olup doktora belirtmeniz gerekiyor sonrasında sizi sisteme kaydediyor. Kayıt işleminde sonra artık randevu için uğraşıyorsunuz.

Maalesef ben 2 hafta boyunca denedim alamadım

Ultrason için belli bir gün veriyorlar
Ultrason doktoru bakıyor detaylıca. Ama İstanbul’da neresi var bilmiyorum. Ben başka bir şehirde devlet hastanesinde kadın doğumcu tarafından yönlendirildim. 1 hafta sonrasına verdiler. Radyoloji katından sıra veriyorlar.

Perinatoloji bölümü olması gerekiyor, örneğin Zeynep Kamil hastanesinde var. Ultrason haftasından önce gidip orada muayene olup doktora belirtmeniz gerekiyor sonrasında sizi sisteme kaydediyor. Kayıt işleminde sonra artık randevu için uğraşıyorsunuz.

Maalesef ben 2 hafta boyunca denedim alamadım
tamamdır canım çok teşekkür ederim❤️

Ben Üsküdar Zeynep Kamil de yaptırmıştım.
Öyle her hastenede yok. MHRS yi arayın sorun size söylerler zaten nerelerde olduğunu haa sorarken detaylı ultrason demeyin hamileyim doppler için aradm diyin o zaman anlarlar.
Randevu almak ta o kadar kolay değil ama uğraşmak lazm
tamam canim çok teşekkür ederim❤️

Perinatoloji bölümü olmasada devletteki çoğu hastane ayritli için radyoloji bölümüne gün ve saat veriyor

Radyoloji perinatolojinin yerini tutmaz işin uzmanı perinatologtur muayenenizi onun yapması gerekir. Mhrsden İstanbulda hastsne farketmez diyerek bütün perinatolojileri aratın randevu alın tekrar çağırma ihtimaline karşılık detaylı ultrason zamanınız daralmadan gidin.
Veya İstanbuldaki araştırma hastenelerini telefonla arayın onlar mhrsde çıkmıyor genelde perinatoloji için randevu nasıl alabilirim diye sorun hangi günler dr varsa söylüyor sabah gidip 200 küsür lira ödeme yapıp sıra alıp orada muayene olabiliyorsunuz devlette 10 dk falan bakılıyor muayene.

X