Kizlar cok merak ediyorum bu ne demek postmenopozal referans degeri

Belina

Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2024
648
112
25
Beta takipi yapıyorum değerim düşmüyor diye orda referans değeri yazıyor postmenopozal diye değer 7 yazıyor ne demek oluyor lütfen yazın halada adet olmayınca korkuyorum yaşımda genç

menapoz sonrası değer yani. referans değerleri sizi ilgilendirmiyor ama. onlar bilgilendirme amaçlı sadece

Menopoz sonrası nasıl oluyor bi menopoza girdikten sonraki. Değermi benimle alakası yok degilmi
hayir sizinle ilgisi yok. bazı hastaneler o sekilde belirtir değerleri. hani su değerler su dönemde normaldir diye. sadece bilgilendirme amaçlı. önemli olan sizin sonucunuz.

Beta takipi yapıyorum değerim düşmüyor diye orda referans değeri yazıyor postmenopozal diye değer 7 yazıyor ne demek oluyor lütfen yazın halada adet olmayınca korkuyorum yaşımda genç
Görseli paylaşır mısınız?

Paylaştım gördunuzmu acaba
Evet o dediğiniz referans değerleri. Sizin betanız 0.5 çıkmış sonuç. Şu an hamile değilsiniz. İstiyor musunuz bilmiyorum ama normal seviyedesiniz şu an sorun yok endişelenmeyin

Evet o dediğiniz referans değerleri. Sizin betanız 0.5 çıkmış sonuç. Şu an hamile değilsiniz. İstiyor musunuz bilmiyorum ama normal seviyedesiniz şu an sorun yok endişelenmeyin
Tamam çok sağolun gercekten istemiyorum hamilelik beta takipi yapıyorum değerim düşmesi için 3 ay önce hastalıklı bir gebelik geçirdim mol gebelik bir sene. Korunmak gerekirmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…