Kızlar, çok kötüyüm ne olursunuz bana yardımcı olun :(((

dejav

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2009
62
0
kızlar şu an çok ama çok sinirli ve aynı zamandada çok üzgünüm. erkek arkadaşımında benimde facebook hesabımız var ve ikimizde birbirimizin hesabında ekliyiz arkadaşız yani..bugün erkek arkadaşımla konuştuktan 1-2 saat sonra eve geldim.facebookumu açtığımda erkek arkadaşımın yeni bir albüm açtığını ve bu albümde arkadaşlarıyla haftasonu gittikleri bir cafede çekildiği fotoğrafları eklediğini gördüm. toplam 4 fotoğraf eklemiş profiline ve bunlardan üçünde topluca çekilen fotolar var. yalnız fotolardan birisinde çok güzel bir kızla tek başına çekildiği bir foto var. aynı ortamda çekilmişler fotoları ama bu kızı hiç görmedim ben..ve inanamıyorum nasıl böyle bir fotoyu eklediğine çünkü samimide gözüküyorlar. kızı taglememiş adınıda yazmamış yani kim olduğunuda bilmiyorum. üzüldüğüm şey benimle bile fotosu yoktur onun facebookta hep tek çekildiği fotolarını koyar bu kızla neden tek çekildiği bir foto koyuyor? şu an çok sinirli olduğum için arayıpta sormadım erkek arkadaşımı kız kim ve neden birlikte foto çektiriyorlar diye.ayrıca altına bikaç kişinin yorum falan yazmasını bekliyorum ne olduğunu anlamak için..şimdi bugün cumartesi günü buluşucağımıza dair söz vermiştim erkek arkadaşıma. sizce bugün yada yarın telefon açıpmı sorim bu kızın kim olduğunu ve neden bu resmi eklediğini yoksa cumartesi günü buluştuğumuzda yüzyüze çok ciddi bir biçimde cevaplar isteyerekmi sorayım. yani telefonda henüz hiç görmemiş facebooka bakmamış gibi davranıp yüzyüze görüştüğümüzdemi sorguya çekim yoksa telefonla arayıpmı sorayım?albüme toplam 4 resim koymuş.ilk 3 resimde 2 erkek arkadaşı ve erkek arkadaşlarının birisinin kız kardeşinin olduğu bir resim var. son resim ise erkek arkadaşımla o kızın çekildiği resim ve inanın çok samimi gözüküyorlar kızlar ağlamak üzereyim yani ama tutuyorum kendimi yanlış bi karar vermemek adına.sizce ne yapmalıyım nolur yardım edin bana çok kötü hissediyorum kendimi:1no2:senağlama

Son düzenleme:
arkadaşım bence dinlemeden kendini üzüp harabetme.bi açıklaması vardır illaki.zaten senin görmeni istemediği birşeyi tutupta koymaz hesabına.benm tavsiyem hemen acıp sormandan yana çünkü biliyrmki hafta sonuna kadar için içini yiyicek.konuş rahatla.ama ona güvenmiyomuş gibi davranma.sadece sor sonra yanıta göre tepkini koyarsın....

konuş bence görüşme gününü öne al ve yüzyüze sor daha ii olur tyüz mimikleinden anlarsın hiç deilseşakkıdı

Seninde göreceğini bile bile böyle birşey yapmaz herhalde...
Eski bir tanıdık, akraba falan olabilir...

Bence bu tür konuları yüz yüze konuşmalısın ama bence hiçbir erkek bu kadar dikkatsiz olamaz.. Bence yüreğini ferah tut aralarında birşey yoktur sandığın gibi emin olabilirsin.

eee senden cekınmıyor bakSana :) demekkı onemlı bişey değiLL

belki kuzeni felandır...şimdi için içini yiyordur tahmin edebiliyorum ama bence yüz yüzü beklemediği anda sor yüz ifadesinden anlarsın yalan söylese bile...ama senin göreceğini bile bile koymuş demek kiiii korkulacak bişi yok:teselli:

yok canım yok akrabası olma imkanı çok çok düşük hatta eminim olmadığından çünkü ben onun yakın akrabalarının hepsini tanıyorum.. merak ediyorum bir erkek neden bir kızla tek resim çektirip koyar anlamıyorum..kızda güzel yani o fotoyu facebookta görenler onun kız arkadaşı olduğunu sanabilirler sonuçta:-(((

yok canım yok akrabası olma imkanı çok çok düşük hatta eminim olmadığından çünkü ben onun yakın akrabalarının hepsini tanıyorum.. merak ediyorum bir erkek neden bir kızla tek resim çektirip koyar anlamıyorum..kızda güzel yani o fotoyu facebookta görenler onun kız arkadaşı olduğunu sanabilirler sonuçta:-(((

canım hiç bi gelişme yok mu?ne yaptın konuştun mu konuşmadın mı?birşey öğrenirsen paylaş bizimle

valla bu durumda ben de kudururdum.ama sakin olmaya çalış çünkü erkekler zeytin yağı gibi üste çıkmaya bayılırlar.ona bu fırsatı verme.sanki sıradan birşeymiş gibi konuyu birşekilde oraya getir direk pat diye de sorma.ama şayet akraba falan değilse ben kabullenmezdim başbaşa samimi foto olayını.bu ilişkiyi gözden geçirirdim.eğer amimi olmasını gerektirecek akraba gibi biri değilse ciddi bir konu.

canım ilunga saol takip ettiğin için..kızlar telefonda konuştum erkek arkadaşımla ama bu konuyu açmadım hiç..ona çok sinirlendiğim için başka konularla ilgili küçük şeyleri büyüttüm telefonda istemedende olsa beni armıyosun sinirliyim sana falan diye..tutamadım kendimi çünkü en son böyle biraz tartışmalı bir konuşma yaşdık yani... oda niye sinirlisin falan dedi bende öyle işte dedim bazı davranışların hoşuma gitmiyor dedim söyle neymiş falan dedi bende dilimin ucuna gelmesine rağmen söyleyemedim fotoğraf olayını kendimi tuttum.. bu arada cumartesi günü benim toplantım olduğu için görüşemicez onunla ancak haftaya perşembe gibi görüşebiliriz..acaba görüştüğümüzde ne söylesem sizce nasıl davransam yani pat diye resimlerini gördüm falan bi kız vardı kimdi neden koydun tek çekildiğin bir resmi falanmı desem yoksa başka bir şekildemi davransam ne dersiniz?çok moralim bozuk kızlar yaa zor tutuyorum kendimi:KK43:(

Facebook'ta benimle bile resmi yok diyorsunuz oda tutuyor baska bir kizla cekilmis resmini koyuyor facebook'a inanilir gibi degil.ne amacla yapti acaba bunu:nazar:kizin erkek arkadasinizin akrabasi olma ihtimali cok dusuk diyorsunuz,akraba olsa bile bir insan neden oyle samimi bir resim cekinsinki baska bir erkek,veya kizla:nazar:benim aklim bile almadi acikcasi:nazar:

Ya arkadasim bosalt icini rahatla:nazar: ne kendini sikiyosun yaaahuuu,olum,kalim meselesi digil ya neyse soyler....

Son düzenleme:
neden kendi kendini yiyip bitiriyorsun ki hayatım yaa açık açık konuşmanı tavsiye ederim
ara sor sevgiline de ki "çok üzgünüm şu anda çünkü hiç hoşuma gitmeyen bir fotoğraf gördüm, facebook hesabında bizim bi tane fotoğrafımız yokken o kız kim?"
bunda beklenecek bişi yokki belki bilmem kaç yıllık bi arkadaşıdır, belki başka biridir.
sormadan öğrenemezsin, anca günlerce kendini yersin
ne gerek var bu kadar stres yapmana yok yere
ara sor aldığın cevaba göre de tepkini verirsin

bence çok sabırlısın...ben olsam hayatta bekleyemezdim hemen sorardım.ayrıca seninle bir resmi bile yokken bir akrabası bile olsa başkasıyla resmini koyması çok saçma geldi bana...yangına körükle gitmek istemem ama benim kabulleneceğim bir durum değil açıkçası...bence bekleme sor ve cevabını öğren...eğer inandırıcı gelmezse sana ilişkinizi gözden geçireceğini açıkça söyle...bırak sen üzüleceğine o yaptığı hatanın farkına varsın...tabii benim düşüncem böyle...yine de sen bilirsin...

canım bugün de görüşemicekseniz artık tel de sor istersen...perşembeye kadar dayanamayıp kawga felen edebilirsin ki sinirlerin yıpranmış zaten en ufak şeye patlarsın...kim olduunu sor o kızın...bence oraya koyduysa uygun bi cewabı wardır zaten göreceğini bildiinden...ama yine de sor benle bile resmin yokken niye başka kızlarla war diye...bi de canım zor ama sakinliğini korumaya çalış insan sinir halindeyken istenmeyen şeyler söyleyip haklıyken haksız duruma düşüyo ben çok yaşarım sinirime yenilip sen dikkat etmeye çalış...:enbuyukkk:

canım benim ...bence yüzyüze konuşmalısın ..senin göreceğini bildiği halde koymuş ..demekki kötü birşey yok..başka türlü olsaydı koymazdı ki zaten..sen rahat ol canım..sevgilerimle...

çok teşekkür ederim kızlar yardımlarınız için..bugün bir gelişme oldu içim biraz olsun rahatladı..erkek arkadaşımın arkadaşlarının birininde o akşam çekilen fotoğrafları yüklediğini gördüm.fotoğrafların hepsine baktım bütü fotolarda erkek arkadaşım vardı ama erkek arkadaşımın yanında o kız hiç yoktu..ayrıcada beni asıl rahatlatan şey; bizim ortak bir arkadaşımızın yani bizim birlikteliğimizden haberi olan bir arkadaşımızın hatta daha geçen hafta görüştüm kendisiyle fotolarda olmasıydı. ve sanırım bu kızda o ortak arkadaşımızın kız arkadaşı diye düşünüyorum..çünkü bu arkadaşımız kız arkadaşının bu hafta yurtdışından döneceğini onu beklediğini söylüyordu. yani o kız kim olursa olsun sonuçta orda erkek arkadaşımla birlikteliğimden haberi olan bir kişi vardı..şimdilik konuşmadım erkek arkadaşımla bu konuda perşembe günü yüzyüze konuştuğumuzda laf arasında sormayı düşünüyorum..umarım düşündüğüm gibidir..

dejav canım çok sewindim içinin rahatladıına..eminim durduk yere ufak şeyleri büyütmezsin artık...ah şu kadınlık ne tuhaf yaradılışlıyız yaw-tatlicadiarzu-

ilunga saol canım ah evt o kadınlık duygularımız yokmu mahvediyor bizi bazen..ama kendini benim yerim koysana insan çok huzursuzlanıyor böyle durumlarda elinde olmadan:KK43: umarım düşündüğüm gibidir aynen ama olsun en azından birazcık rahatladım..haftaya görüşüp öğrendiğimde sizleri haberdar edicem durumdan..ilunga sana ayrıca teşekkürler cnm çok ilgilendin sende..umarım hepimiz aşkta kazananlardan oluruz:-)saolun kızlar desteğiniz ve verdiğiniz fikirler için..

rica ederim canım ne demekkaydirigubbakcemile5...kendimi yerine koyunca ben daha beter olurdum ne kawgalar çıkardı waryaakötükedihüso..inşallah düşündüün gibidir...aşk dileklerine katılıyorum umarım hepimiz mutlu aşklar yaşarız...Şeniz

X