kızlar cok heycanlıyım dogumuma 2 gün kaldı

çixgxdem-xoxzal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
573
2
34
kızlar cok heycanlıyım dün hastaneye gittim işlemlerim bitti tahlillerim oldu 2 gün sonra sezeryan olucam cok heycanlıyımm bebişime kavuşcam allah nasip ederse kızlar dualarınızı eksik etmeyin dualarınıza cok ihtiyacım varrrrrrrrrrrr

sevındım canım inş hayırlısıyla yaparsın dogumunu bebısıne kavusursun bır an once dualarım senınle canım

Ayyy Canim Ben Bile Heyecanlandimm.inşallah Herşey Yolunda Gider Ve Alirsin Miniğini Kucağina Hayirli Doğumlar Canimm

canım çok heycanlanma inş bebegini sağsaglim kucagına almayı nasip etsin rabbim allah analı babalı büyütsün canım valla bende çok duygulandım, darısı olmayanlara dualarımız seninle canım allah bir solukta kurtarsın inşş güzel haberlerini alırızz.

Kim heyecanlanmazkisüprizzzzz Allahın izni ile kolay geçer inşallah canım ve sağlıklı bir bebek dünyaya getirirsin....
Karnında 9 ay taşıdığın mucizen gelecek ne güzelll:1hug:

MRB cnm ben Allah kısmet ederse ağustosta anne olacağım. 2 gün sonra doğumum var diye okuyunca yazmadan edemedim. hayırlı rahat bir doğum olur senin için umarım,bebeğinini kucağına alırsın babayı da unutmamak gerek :)
bundan sonra ailece mutlu ve huzurlu,sağlıklı günleriniz olsun a.s.
sevgilerimle

CANIM ALLAH RAZI OLSUNN COK SAOLLLL

Allah yardımcın olsun Çiğdemciğim..İnşallah çok kolay bir doğum olur ve sen de bebişinde sağlıklı bir şekilde evinize geri dönersiniz..Allah hayırlı evlatlar nasip etsin canım..:1hug:

canım benim dualrım seninle olacak allhın ziniyel atlatacan korkma geçiyo hepsi
eğer bölgesel olursa sürekli dua et sende allh yardımcın oluyo ve çok rahatlatıyo canım
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

canim benim... simdiki heyecanini bende 12 gun once yasadim simdi kizim 11 gunluk oldu bile seninle heyecanini paylasmak istedim, bende epidural sezaryan oldum harika gecti hatta dr sordum bu ilacin tableti falan varmi diye nasil boyle rahat kulce gibi dinlenik rahat relax oluyorsun anlatamam sakin korkma inan cok rahat bir dogum o masadan kalkmak istemedim gevsemisim ama en guzeli ne biliyormusun 2 gun sonra ona kavusmak nasil bir duygu anlatamam tarifi yok benzeri hic yok boyle icinde kalbinde kelebekler ucuyor aci yorgunluk kalmiyor hayata baska bir pencere aciliyor o pencereden hem kendini hem kendi gozunden dunyayi goruyorsun inanirmisin onceki hayat diye birsey kalmiyor anne oldugun an doguyorsun heleki simdi sen tekrar baharda mevsimlerin en guzelinde dogacaksin eminim hersey yolunda gidecek hayirlisi ile guzel haberlerini bekleriz....

canımmmm bebişinin remini koyarsın artık bayılıyorum yeni dogmuş bebeklere
iyi saglıklı kolay dogumlar

Allah yardımcın olsun. yaklaşık 12gün sonra bende bu heyecanı yaşıyor olacağım.

Sağlıklı kolay bir doğum olur inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…