Kızlar. Çok acil. Sizce adetimmi geliyo yoksa gebelikmi?

larissa1990

Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2022
43
12
34
Merhaba kızlar. Adet düzensizliği için duphaston kullanıyorum. Hem de anne olmak istiyorum. Doktorum önce adetini düzenlemen lazım diye duphaston verdi. 3 aydır kullanıyorum ve normal 28 günde bir adet görüyorum. Son olarak 1 nisan adet gördüm şimdi 28 nisan görmem lazımken iç çamaşırımda jele kıvamında sıvı ile çok az kan karışımını gördüm. Daha 5 gün var adetimin gelmesine. Bu normalmi? Yoxsa gebelik belirtisi ola bilirmi?
Birde test yapıyorum 5-6 saat sonra pembe renkli çizgi çıkıyo.

Merhaba kızlar. Adet düzensizliği için duphaston kullanıyorum. Hem de anne olmak istiyorum. Doktorum önce adetini düzenlemen lazım diye duphaston verdi. 3 aydır kullanıyorum ve normal 28 günde bir adet görüyorum. Son olarak 1 nisan adet gördüm şimdi 28 nisan görmem lazımken iç çamaşırımda jele kıvamında sıvı ile çok az kan karışımını gördüm. Daha 5 gün var adetimin gelmesine. Bu normalmi? Yoxsa gebelik belirtisi ola bilirmi?
Birde test yapıyorum 5-6 saat sonra pembe renkli çizgi çıkıyo.
Adet olmuşsunuz sanırım 5 6 saat sonra çıkan çizgi kuruma çizgisidir

Testini paylaşırmısın bi
13834185-34DB-4C18-9DE6-ACD3A7F7EB7C.png

Kuruma çizgisi pembe olmaz bahsettiğiniz kahverengi akıntı yerleşme kanaması olabilir sabah ilk idrarınızla tekrar test yapabilirsiniz ya da kan testi ile emin olabilirsiniz Allah gönlünüze göre versin 🌹

X