kızlar çok acil lütfen sıyırmak üzereyim

aayrıca düşük olsa dayanılmaz bi ağrı oluyo.ben kendim düşük yaptım ve ordan biliyorum.korkulcak bişi olcağını sanmıyorum

canım bende düşük yaptım daha önceden değin gibi dayanılmaz bir ağrı oluo. ben hastanede çalışıorum ve çalıştığım hemşireler bile telaş yapmadan mantıkla bişekilde açıkladılar. muhtemelen ilaçtan kaynaklı bişe olduğunu düşünüyoruz. akşama dr dan gelince belli olacak herşey ama sabaha göre daha sakinim ve daha umutluyuma.s.

kızlar sizi çok meraklandırsdım kusura bakmayın ama dr a gittim bebiş pat die gözüktü 15 gün sonra kalp atışını dinlicaz allahın izniyle. kahve rengi akıntılar siyahlaştı dr attığın kahve rengi akıntı eski kandır dedi düşük tehliken yok ama genede dikkat et dedi hala arada o tarz atmalarım oluo ama içinden progesteron çıkı:) ilaç içini temizliği olabilir yada ilaçın fazlalığını buşekilde atıo olabilirsin dedi. 2 dr a birden sordum :) şimdilik herşey normal sancılarımda okadar çok değil eskisi gibi sanırım bu sefer Allahın izniyle herşey yolunda:CüvCüv:

canım öncelıkle gozun aydın,Allahın ıznıyle hıcbırsey olmayacak bebegıne dıkkat et kendıne

canım progesteron ilacı erimeyebiliyor.ben de kullandım.alttan gelen ve içi beyaz olan şey ilaç bence.erimemiş ilaç.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…