kızlar çok acil bakarmısınız

yasel

utkum iiki varsin
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2008
207
0
selam kızlar 15 haftalık hamişim vajinadakaşıntı vardı doktorum gyno travogen ovül adında bi ilaç verdi dün gece kullandım şuan çok kötüyüm vajina içinde etrafında şiddetli yanmalarım var kullananlar varsa lütfen yardım ne yapmslıyım bebi,şe bizararı olurmu

selam kızlar 15 haftalık hamişim vajinadakaşıntı vardı doktorum gyno travogen ovül adında bi ilaç verdi dün gece kullandım şuan çok kötüyüm vajina içinde etrafında şiddetli yanmalarım var kullananlar varsa lütfen yardım ne yapmslıyım bebi,şe bizararı olurmu
canım yaşamadım ama mantar olmuş herhalde sende doktorun verdiği ilaca göre yan etkilerini bi oku istersen bebeğe zararı olacak olsaydı doktor vermezdi zaten.yinede bir sor istersen bir çok kadın hamilelik döneminde mantar olabiliyor.geçmiş olsun.

belki kaşımaya bağlı aşınma olmuş olabilir yanma o yüzdende oluyor olabilir.

şimdi vajinada şişlik oluştu çok kötüyüm doktorada ulaşamıyorum kızlar lütfen yardım çok korkuyorum

bnde kullandım mantar ilacı o canım ama bana hrhangi bir yan etki yapmadı fitil değil mi kullandığın döl yatağına bırakılan...?

güzelim travazol diye bir krem var ben hep kullanıyorum fitile gerek yok hemen geçer bebeğede hiçbir etkisi yok hadi geçmiş olsun

bnde kullandım mantar ilacı o canım ama bana hrhangi bir yan etki yapmadı fitil değil mi kullandığın döl yatağına bırakılan...?

evet fitil çok kötü korkuyorum ya ezaneye daniştım ya vajinadan kullan dendi aynısını uyguladım neden şişti acaba

korkma sakin ol.bekle dr.una danıış ama bence kötü bi şey olmayacak.bana idrar yolu enfeksiyonu için bverdi akıntı şikayeti ile gittim.mantarda kullanıldıktan sonra bu tip durumlar olabbilir eğer dr.a ulaşamazsan eczaneye git bir sor

dr un hamile olduğunun bilincinde verdiyse bir sakıncası olacağını sanmıyorum...
ama şişlikten bahsetmişsin çok rahatsızsan acile de gidebilirsin...

X