kızlar canım cok sıkkınn

çixgxdem-xoxzal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
573
2
34
:bbo: kızlar nasılsınız cok moralim bozukk bebegim cok hasta bogazları intihap almışbitürlü gecmiyo sürekli aglıyo ne gece negündüz uyuyo uyuması önemlidegilde sürekli aglıyo antibiyotik veriyorum inş gecer bakalım cumartesi günü doktr götürücem inş gecer annmelere geldim allah razı olsun oo ilgileniveriyo bizim evde ilgilenen falan yokk bebegim agladıkca içim parcalanıyo cok psikolojim bozoldu esimlede tartısıyoruz neolucak anlamdım cnm bebegimyaa bi hastalık gitmedi dogdu dogalı kızlar inş iyilesir hiç gülmüyo konuşmuyo gözlerimin içine bakıp bakıp aglıyo elimdende bişey gelmiyoo kızlar benim sevinçimi üzüntümü paylasıyosunuz bana yardımcı oluyosunuz bi siz anlıyosunuz beni valla allah razı olsun hepinize tesekkür erderim...senağlamasenağlamasenağlama

ay canım yaaa geçmiş olsun üzülme iyileşir bademcikleri acıyordur dr ağrı kesici ilaç vermedimi?emiyorsa sık sık emzir.ılık su ver bol bol oda iyi gelir.geçmiş olsunnn.mertte hasta hala oda antibiyotik içiyor

Canım sıkma canını ne olur,dayanıklı ve güçlü olmsın senki bebeğinde senden güç alsın hem neden cumartesiyi bekliyosunki bugün götür doktora canım hastalığı ilerlememiş olur hemde.çok geçmiş olsun.

Canım neden cumartesini bekliyorsun doktora gitmek için? Boğaz iltihabıysa büyük ihtimal antibiyotik verecektir. Oda ikinci günden sonra kebdini gösterir. Sıkma canını. Geçmiş olsun.

saol cnm bebegimi persembe günü dokr götürdümilclarını kullan haftaya kontr geldedi bende dün randavu aldımcumartesiye verdi cnm hem esim cumaretesi günü calışmıyo oyüzden bakalım cumartesiyi nasıl yapıcambebegimle hiç ilgilenemiyorum bende rahatsızım benim bogazlarım cok dolmuş bende bugün doktr gittim tansiyom düsüyo hasta oluyorum bende annemlere geldim o bakı veriyo saolsun

cnm esim calısıyo eni götürücek kimse yokk hem doktr daieresi bize cok uzak bende arabakullanmayı bilmiyomki hem doktr doluymuş cumartesine verdi randövüyü pers götürmüştüm haftaya kontr getir dedi bakalım antibiyotik verdi onu kullanıyorum fakat hiç gecmei sanırım sanki daha kötü oluyo bebegimsenağlama
Canım neden cumartesini bekliyorsun doktora gitmek için? Boğaz iltihabıysa büyük ihtimal antibiyotik verecektir. Oda ikinci günden sonra kebdini gösterir. Sıkma canını. Geçmiş olsun.

senağlamasaol cnm allah razı olsun ama üzülmemek elde degil oo bana bakıp aglaması beni öldürüyo ama elimdende bişey gelmiyo ki?senağlama QUOTE=ilgin0707;4638974]canım çok geçmiş olsun annesi en kısa zamanda inşallah iyileşir kendini üzme[/QUOTE]

saol yasemincim sanada gecmiş olsun rabbim kuzuna sifa versin cnm doktr verdi agrı kesici antibiyotik verdi ama ben hiç faydasını göremedimki hem benim bebiş emmiyorki keşke emseydi 3ay emdi okadarsenağlama evet cnm sütekli ılık su veriyorum zaten yavrum brnim içimi yanıyo anlamadımki sürekli su içiyo bişey yemiyo suratıma bakıp aglıyoooosenağlamasenağlama

canım geçmiş olsun benim büyük oğlumnunda çok olurdu bişey yemiyip ateşleniyolar yaçok kötü oluyo hastanede az su dökmedik acilde antibiyotikler işe yarar inşallahta hemen düzelir takrar geçmş olsun...

yaa geçmiş olsun çiğdemcim.valla benimkide 6. hastalık denen bi hastalık oldu 4 gün ateşlendikde geçirdik.zoor ateşli bebekğe bakmak çok zor.allah acil şifalar versin canım

ayyyy hiç duymadım cnm öyle hastalık sanada gecmiş olsun rabbim şifa versin ama ben cok üzülüyorum ve üzüntüden tansiyodum düşüp hasta oluyorum kemdimi cok kaptırıyorum bebegime hiç kıyamıyorum içim parcalanıyo adetaoo agladıkca bende aglıyorum nasıl olucak anlamadım inş bu günlerde gecer allahın izniyle
yaa geçmiş olsun çiğdemcim.valla benimkide 6. hastalık denen bi hastalık oldu 4 gün ateşlendikde geçirdik.zoor ateşli bebekğe bakmak çok zor.allah acil şifalar versin canım

kıyamam canım ben bebişine...
ah kuzum....inşallah iilesir bıtanem yaaa,sen moralını yuksek tut annesii..iileşir merak etme tamam mı...napsın bıs bıle hasta olunca elımızden ayagımızdan can gıdıo,bide o mınık bedenlerınde hastalıgı yenmeye calısıolar kuzular...bol bol c vıtamını falan wer canım ya..cok coookk gecmiş olsun canım Allah acıl şifa wersin...

oy kıymamam kuzucuğa çok üzüldüm çok kötü ya hasta olunca perişan oluyorlar yavrucaklar allah şifa versin
gökçencim kuzeyede geçmiş olsun bence dra götürmelisin gweçmiyo öksürüğü

Çok geçmiş olsun bebeğin birkaç gün içinde iyileşecektir lütfen kendini üzme hem sen hep iyi olmalısınki bebeğinde iyiolsun onlar bizim duygularımızı ve sıkıntılarımızı hissedebiliyorlar annene gitmekle en doğru hem sende dinlenmiş olursun birazcık...

Evet cnm annem saolsun bakıveriyo bende dinlemniş oldum inş iyilesir kuzucum

SAOL CNM BENİM EVET CNM BEN COK PERİSAN OLUYORUM VALLA BAKALIM İNŞ GECER QUOTE=murgiz;4643853]oy kıymamam kuzucuğa çok üzüldüm çok kötü ya hasta olunca perişan oluyorlar yavrucaklar allah şifa versin
gökçencim kuzeyede geçmiş olsun bence dra götürmelisin gweçmiyo öksürüğü[/QUOTE]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…