Göz Makyajı kızlar bunlarda benim kavisli kaşlarım sizlere fikir olur

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Canım 2. resimdeki kaşın çizme gibi ya da dövme gibi ve çok iyi duruyor.Beğendim açıkçası güle güle kullan kaşlarını.Allahtan doğuştan kavisli kaşlarım ama ben de incelen kaşlarımı kalınlaştırmaya çalışıyorum.

bende çok seviyorum cnm bende çok uğraştım sonunda başardım
buarada kaşların çok güzel

ben de bayılırım kavisli kaşlara. nasıl yaptın canım böyle. kuaföre mi gittin kendin mi yaptın.

ben de bayılırım kavisli kaşlara. nasıl yaptın canım böyle. kuaföre mi gittin kendin mi yaptın.

canım kuaföre gittim. kaş yapımı kavisli yapmak için uğraştım 2 sene önce felan çok ince almıştım sonradan çıkınca da böyle siyahlaştı ayrıca kavisli olan bölgyi jiletle kazıdım sarımsak sürdüm zaman la bu şekli aldı .

tşk ederim canım kaşı kalınlaştırmakta çok zor gerçekten

badem yağı falan işe yarar mı acaba kızlar kalınlaştırmak için? deneyen var mı??
Ben kullanıyorum ama daha yeni sayılır 1-2 haftadır toplamda 8-10 kere filan oldu.Ben sinamekili bakım yaparkende sürüyorum hem kaş hem kirpiğime (sevgili kontes kullanılır yazmıştı) ayrıca geçen de bir kez sarımsak sürdüm hafif yandı dipleri,bu iyiymiş canlıymış kökleri canlı kök yanarmış.Bir de ben kaşlarımı kuaföre aldırmama kararı aldım.O iple çala kalem inceltmelerinden bıktım artık.Ayrıca kesmiycem de kaşlarımı geçenlerde annem söyledi (onun kaşlarının maşallahı var 63 yaşında ama ) sakın kesme kaşlarını kalınlaşır dedi.Hadi bakalım hepimize güzel şekilli kaşlar.Heee çok konuştum ama bir şey daha var yapmayı düşündüğüm kaşlarıma;botox...

canım çok güzelmiş :) imrendim açıkçası.benim kaş uzunluğu kısa biraz da malesef...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…