kızlar bugün sezaryane giriyorum

reyhan21

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2008
394
4
kızlar bugün sezaryen olucam akşam 5 te dularınızı eksik etmeyinnnn çok ama çok heycanlıı bir o kadarda yorgunummmm...........allah hepimize hayırlı sağlıklı bebişlerimi kucağımıza almayı nasip etsinn.......görüşmek üzere

canım ALLAH KOLAY DOĞUMLAR NASİP ETSİN SAĞLIKLA KAVUŞ KUZUNA

canım benım bugun melegıne kavusacaksın rabbım yardımcın olsun
guzel haberlerını beklıyoruz

Allah yardımcın olsun..
kolay sorunsuz bir doğumla kucaklarsın inşAllah bebişini..
güzel haberlerini getir canım..sevgiler....

canım Allah kolaylık versin.kolay bir doğum olmasını dilerim..sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah

allah ağrısız sancısız kolay doğumlar versin.bebğini hayırlısıyla kucaklarsın inş

rabbim yardımcın olsun kolay bi dogum olur inşallah
saglıklı sıhhatli bişekılde bebişini kollarına alırsın inşallah....

Allah kurtarsın cnm inşallah çok iyi geçer bebeğine kavuşuyorsun ne güzel mutluluğunu paylaşıyorum

kızlar bugün sezaryen olucam akşam 5 te dularınızı eksik etmeyinnnn çok ama çok heycanlıı bir o kadarda yorgunummmm...........allah hepimize hayırlı sağlıklı bebişlerimi kucağımıza almayı nasip etsinn.......görüşmek üzere

ayyy çok heryecanlıııııııııııııııııııııııı......nasılsın şimdi...girdin mi yoksam?kaç haftalık?

canım ya allah kolaylık versin.inşallah bir an önce evladını sağ salim kucağına alırsın.sezaryana giriyorum demişsin ya inan çok duygulandım kendim sezaryana girerken ki halim gözümün önüne geldi.allahım isteyen herkese o güzel duyguyu nasip etsin inşallaah..:Saruboceq:

canım mhtemelen bebişin çıkmıştır şimdi ama sen hala uyuyosundur hadi uyandı kuzunun güzelliğini görr ayy cok duygulandım ya:KK43:

allah analı babalı büyütmek nasip etsin darısı bize işallah bizede az kaldı allah bebişine ve sana sğlık versin ay tek tek doğuruyoruz inanmıyorum ya biz doğurunca sen evde olursun bebişinle

allahım yardımcın olsun canım .. inş. saglıcakla bebişine kavuşursun..

İnsallah sağlıkla bebeğine kavusmussundur canım...Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin...Mutluluklar size:CüvCüv:

canım allah kolaylık versin sağ sağlim kavuşursun kuzucuğuna inşallah iyi haberlerini bekliyoruz bol bol kokla bebişini benim yerime tamam mı:1hug:

şimdi çoktannn kavuşmuşsundur meleğine. Allah uzun ve sağlıkla ömürler versin yavruna. darısı sıradaki anne adaylarının başına...

X