Kızlar bu sondaki kırmızılık normal mi ? Prodoctor gebelik testi

1gazoz

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2024
169
60
24
Kızlar 5 gün önce yaptığım testte böyle birşey yok, 3 gün kala yaptım bunu ,test normal mi hatalı mı anlamadım .

Eklentiler

• IMG_1619.jpeg
    IMG_1619.jpeg
    146,3 KB · Görüntüleme: 115
bu sorunun aynısını dün biri daha sormuştu bugün kan verdi daha sonuç belli değil. ben pozitif olduğunu düşünmüştüm ama şimdi tekrar aynı soruyu görünce anlıyorum ki testin orasında kırmızılık olabiliyormuş. umarım ikinizin de pozitiftir

bu sorunun aynısını dün biri daha sormuştu bugün kan verdi daha sonuç belli değil. ben pozitif olduğunu düşünmüştüm ama şimdi tekrar aynı soruyu görünce anlıyorum ki testin orasında kırmızılık olabiliyormuş. umarım ikinizin de pozitiftir
Umarım öyledir çok istiyorum,4 gün sonra evlilik yıldönümüm eşime güzel bir hediye olurdu 🥹🥹❤️

Bana bozuk gibi geldi test, umarım vardır ama

Bana bozuk gibi geldi test, umarım vardır ama
Ya bilmiyorum 1 yıldır test yapıyorum her zamanda içini açarım ,ilk defa böyle bişey geldi başıma ve bugün rüyamda testimin pozitif olduğunu gördüm o yüzden taktım kafaya valla ne olacaksa olsun artık 🥹🥹

Ya bilmiyorum 1 yıldır test yapıyorum her zamanda içini açarım ,ilk defa böyle bişey geldi başıma ve bugün rüyamda testimin pozitif olduğunu gördüm o yüzden taktım kafaya valla ne olacaksa olsun artık 🥹🥹
Bir tane daha alıp sabah ilk idrarınızla yapsanıza

Ben de gördüm daha önce bunu hatta ilk defa gördüğüm için pozitife yormuştum. Ama maalesef değildi. Sonrasında birkaç kere yine denk geldim. Bazı testlerin o kısmında boya birikebiliyor😔

Ben de gördüm daha önce bunu hatta ilk defa gördüğüm için pozitife yormuştum. Ama maalesef değildi. Sonrasında birkaç kere yine denk geldim. Bazı testlerin o kısmında boya birikebiliyor😔
Hayırlısı olsun ne diyelim,kafayı yemezsek iyi🥹🥹

Yada direk gidip kan mı versem gerçekten şunlara para vermekten yoruldum
Adet gününüzün geçmesini beklemek en iyisi olur ya bence, testlere de güven olmuyor. Çünkü kanda negatif görüp adet geçtikten sonra pozitif görenler var :)

Cevap geldimi o kişiden

yazmış etiketlemediği için bildirim gelmemiş. negatif çıkmış kan testi ama hala gecikmesi devam ediyormuş. Rabbim isteyen herkese nasip etsin

X