kızlar bu rüyamı yorumlarmısınız?

bgirlhilal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2008
10
0
dün akşam bir rüya gördüm hala etkisindeyim.bir kız çocuğu dünyaya getirdim,çok güzeldi bembeyaz teni yeşil gözlüydü harika bir çocuktu,doğumda hiçbir acı çekmiyorum çok rahat oluyor ve bebek doğduğu gibi yürümeye ve konuşmaya başlıyor,ona süt vermek istiyorum 1 kere emiyor ve başka süt istemedi bu rüyanın çok etkisinde kaldım bilmem ben mi abartıyorum:)şu an 5 aylık hamileyim acaba bebeği beklediğim için mi böyle bir rüya gördüm yoksa başka bir şey mi lütfen yorumlarınızı bekliyorum...

hayır olsun fatma annemizin rüyası olsun fakat rüya ile amel edilmez o yüzden rahat ol bence güzel bi rüya korkma kızınmı olacak hayırlısıyla uyarıyorum hamleyken herşeyi stres ve olay yaparız yapma tadını çıkaaaaar

haklısınız hiçbirşeyi kafaya takmamak ben çok strese girdiğim için oluyordur muhakkak ayrıca daha cinsiyeti belli değil:)allahın izniyle pazartesi gidip öğrenicez belki de cinsiyeti çok kafaya taktığım içindir diyorum:)

CANIM BENDE BU TARZ RÜYALAR ÇOK GÖRÜYORUM HAMİLELİKTE BU TARZ RÜYALAR GÖRMEMİZ ÇOK NORMALMİŞa.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…