Göz Makyajı Kızlar Bu Rimeli Kullanan Var mı Nerde Bulabilirim ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Canansever

Guru
Kayıtlı Üye
31 Mart 2012
1.322
43
Kızlar Benim Kirpiklerim Uzun ama Seyrek Bunla Dolgunlaşır mı ?

$103873_1.png

dolgunlaşır canım.benim de bir rimelde aradığım en önemli özellik hacim katmasıdır, calorie 2000 harika bir rimel.bir bu harika bir de yine max factor'den false lash effect ! mutlaka bu ikiliden birini almalısın :KK31:

dolgunlaşır canım.benim de bir rimelde aradığım en önemli özellik hacim katmasıdır, calorie 2000 harika bir rimel.bir bu harika bir de yine max factor'den false lash effect ! mutlaka bu ikiliden birini almalısın :KK31:

Peki nerdenn bulabilirim bunları ? Bende Dongunlaşsın Takma Kirpik Etkisi Versin İstiyorum :KK66:

canım heryerde satılıyor,biçok kozmetikçide bulabilirsin. takma kirpik etkisi istiyosan özellikle false lash effecti tavsiye ederim,ama suya dayanıklı olmayanını tercih et,o daha yoğun.
o olmazsa calorie 2000 de harikadır :KK31:

canım heryerde satılıyor,biçok kozmetikçide bulabilirsin. takma kirpik etkisi istiyosan özellikle false lash effecti tavsiye ederim,ama suya dayanıklı olmayanını tercih et,o daha yoğun.
o olmazsa calorie 2000 de harikadır :KK31:

Canım Avonda Veya Olivyum Vs Viaport alışveriş Merkezlerinde Bulunurmu ?

Konu içeriği nedeniyle "Göz Makyajı (rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)" başlığına taşındı.

canımforuma bi baktım da false lash effect için topaklanma yaptı,çabuk kurudu vs diyenleri gördüm. ben öyle bi sıkıntı yaşamadım. ama calorie 2000 için olumsuz bir yorum yok,riske girmiyim diyosan calarie al.ya da en güzeli dükkanda ikisini de dene gözünde,gözünün tuttuğunu al :KK52:

avonda bulunmaz o başka bi marka.max factor satan yerlere bakacaksın canım,ya da internetten araştırıp sipariş verebilirsin,ama biçok büyük kozmetikçide ve avmlerde bulunur. :KK31:

X