kızlar bu ay hamiş olabilme şansım olabilirmii :(

asya23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2008
546
5
canlarım bu ay hata üstüne hata ettim kafama göre doğum kontrol hapına başladım adetlerim düzenlensin diye..sonra bulantım oldu diye bıraktım ara kanamam geldi 10 tane içmiştim adet 5 gün falan sürdü hatta dr gittim ağrı kesici bi hap verdi 8 saatte bir iç keser dedi..öyle yaptım şuanda bitti ve ilişkilerim oluyor artık ben ne zaman yumurtlarım bilmiyorum şaştı herşey...birde hapı 10 tane içip bırakmıştım ilk 2 gün ara kanama gelmedi ozamanda ilişkim olmuştu... sizce bu ay şansım varmıdır kızlarrr herşeyi mahfettim:çok üzgünüm:

İstiyorsanış bebiş inşallah olur...
Nasıl içtiniz kafanıza göre...çok yanlış..doktor kontrolünde alsaydınız..
Doğum kontrol hapı etkileri kişiden kişiye değişir..
Bende rahatsızlığımdan dolayı kullanıyorum ve doktorum bana uygun ilacı bulmak için bir sürü tahlil yaptırdı..
Bir daha aynı hatayı yapmayın lütfen..
Allah'tan ümit kesilmez..Rabbim nasip ettikten sonra her şekilde olur..

arkadaşım kafana göre niye ilaç içiyosun?yasakkelime bidaha yapma
korkma canım bişey olmaz ama bak bebişte istiyosun olmaz bole kendini üzme....a.s.

Son düzenleme:
hapı banada dr vermişti ama zamanlama bana ait oldu daha öncede 1 kutu içmiştim adetim çok düzene girmişti ozamanda adet düzensizliklerm vardı yani işe yaradı ozamanlar diye gittim bende aynısından aldım ama herşey şaştı yumurtlama anımı bile bilmiyorum şuanda herşey karıştı yaa !!!!....ara kanama sanırım yumurtlama olmadan olan kanamaymış benm bundan sonra mı olucak yumurtlamam yada ara kanama olurkende yumurtlama olmuşmudur ????bu kadar karışıklık içinde bu ay kalsam mucize olur sanırım !!!

hapı banada dr vermişti ama zamanlama bana ait oldu daha öncede 1 kutu içmiştim adetim çok düzene girmişti ozamanda adet düzensizliklerm vardı yani işe yaradı ozamanlar diye gittim bende aynısından aldım ama herşey şaştı yumurtlama anımı bile bilmiyorum şuanda herşey karıştı yaa !!!!....ara kanama sanırım yumurtlama olmadan olan kanamaymış benm bundan sonra mı olucak yumurtlamam yada ara kanama olurkende yumurtlama olmuşmudur ????bu kadar karışıklık içinde bu ay kalsam mucize olur sanırım !!!

belki mucize olur arkadasım..nıye olmasın..kısa zamanda inşallah hepimizee:Saruboceq:

inş. cnm keşke içmeseydim o hapı ama şöylede düşünüyorum gerçekten herşeyi oluruna bırakmak gerek bundan önceki son 4 ay adetlerim çok düzenliydi ve yumurtlama günlerimi ozaman hesaplayabiliyordum ama ilişkide bi süre yatıyordum hemen duş almıyordum adaçayınıda denedim yani denenebilcek herşeyi denedim 4 ay hamile kalamadım çok az bi süre aslında biliyorum umudumu kaybetmemem gerek belki bu kez süpriz olur çünü gerçekten hiç beklemiyorum !!!..benim merak ettiğim biten bu ara kanamadan sonra yumurtlama olur:uhm:mu????

inş. cnm keşke içmeseydim o hapı ama şöylede düşünüyorum gerçekten herşeyi oluruna bırakmak gerek bundan önceki son 4 ay adetlerim çok düzenliydi ve yumurtlama günlerimi ozaman hesaplayabiliyordum ama ilişkide bi süre yatıyordum hemen duş almıyordum adaçayınıda denedim yani denenebilcek herşeyi denedim 4 ay hamile kalamadım çok az bi süre aslında biliyorum umudumu kaybetmemem gerek belki bu kez süpriz olur çünü gerçekten hiç beklemiyorum !!!..benim merak ettiğim biten bu ara kanamadan sonra yumurtlama olur:uhm:mu????

vallahı yumurtlama olurmu o ara hıç bilemiycem arkadasım.bunu internetten arastır ıstersen.belkı bıseyler bulursun.bende 2 aydır denıyorum.inşallah arkadasım hepımızın olur baksana genelde stres yapmadığın rahat olduğun aylarda genelde bi sürprizle karsılasıyomussun..:Saruboceq:

:çok üzgünüm:kızlarr bu ara okadar çok baş dönmem varki birde arada bulantı ama sıcaktandır yani havalarn etkisi diye düşünüyorum ama insanında aklına gelmiyor değil bu ara kanamamdan sonra hiç göğüslerm inmedi acıyorlar iyice dengelerim bozuldu yaa !!!!hamiş olsam bile testi bile ne zaman yapıcağımı bilemem herşey karıştı bi dr gitmem gerekk ??? bu ara kanamamdan sonra şimdi asıl adet tarihim yaklaşıyor 1 hafta kaldı yine gelirmi adet aman yaaa çok zor olur gelirse 1 ayda 3 kezmi olucak zaten en son kan ölçümü istedi dr ama o gün olmadı yaptıramadık ne kadar halsiz düştümm

X