Kizlar bos gebelik nedeniyle kurtaj sonrasi nezaman hamile kaldiniz

Kizlar yokmu kurtaj sonrasi hic adet olmadan hamile kalan ve nasil ilerledi hcg dusmusmuydu adet olmadan tekrar hamile kalinirsa nasil anladiniz bilgi lutfennnnn

M Meriy1 ocak ayında bos gebelik nedeniyle kürtaj oldum. Bir adet gördüm. Mart ayında tekrar hamile kaldım. Rahim temizlendiği için kürtaj sonrası hamile kalma ihtimali daha yüksek oluyormuş biz de değerlendirmek istedik. Şuan sağlıklı ilerliyor çok şükür 17 haftalık olduk. Bir kez olumsuz şey yaşayınca hep aynısı olacakmış gibi düşünüyorsunuz ama olmuyor içiniz rahat olsun, bir adet sonrasını değerlendirin… ovulasyon testi ile bir de Flo diye bir uygulama ile takip ettim ben.

Canim insallah saglikli bir sekilde dogumunu yaparsin bakalim bende beklemek istemiyorum hemen denemeyi dusunuyorum

M Meriy1 bir adet bekledikten sonra hemen denemelere başla canım, önemli olan hamile kalabiliyor olman… tekrar olacaktır, ben de hep kötü şeyler düşündüm moral bulmak için burda yazılara baktım ama inan bana yine olacak

İnsallah canim cok saol bende oyle yapcam hemen basliycam allahdan hayirlisi

Merhaba bende 29 mayısta boş gebelik geçirdim ve kürtaj oldum Allah nasip ederse yarın hsg rahim filmi çektireceğim inşallah bişey çıkmaz diye umut ediyorum ve yine hamile kalmak istiyorum birbirimşze dua edelim

Merhaba bende 29 mayısta boş gebelik geçirdim ve kürtaj oldum Allah nasip ederse yarın hsg rahim filmi çektireceğim inşallah bişey çıkmaz diye umut ediyorum ve yine hamile kalmak istiyorum birbirimşze dua edelim
İnsallah hamile kalabilirsin canim hsg sonrasi sans artiyor ben hsg den 3 ay sonra kalmisdim bos gebelikdi suan kurtajin 17. Gunundeyim korunmuyorum yeniden istiyorum

İnsallah hamile kalabilirsin canim hsg sonrasi sans artiyor ben hsg den 3 ay sonra kalmisdim bos gebelikdi suan kurtajin 17. Gunundeyim korunmuyorum yeniden istiyorum
Ben kürtajdan soda adete kadar bekledim ilişki yasak dedi doktorum sana öyle bişey demedi mi bizde eşimle çok istiyoruz ama bekledik hsg çekildi bugün ve çok şükür tüplerim temiz çıktı inşallah doktor onay verdikten sora denemeye başlayalım dedik

Hayir bana 10 gun ilisli yasak dedi

Hsg cekildiysen sansin yuksek ben kurtajdan once cekildim uc ay sonra hamile kaldim ama bos gebelik oldu ne yazikki yeniden istiyorum
Bende çekildim sonuçlarım güzel çıktı bugün sonuçlar için gittik doktor artık korunmadan çocuk düşünüyorsanız deneyebilirsiniz dedi İmaşşah bu sefer de boş gebelik yaşamam bende

Bende çekildim sonuçlarım güzel çıktı bugün sonuçlar için gittik doktor artık korunmadan çocuk düşünüyorsanız deneyebilirsiniz dedi İmaşşah bu sefer de boş gebelik yaşamam bende
onu bilemem zaten hsg ile baglantili oldunu sanmiyorum tamamen sans yani bunu dusunerek beynini yorma allah en yakin zamanda nasip etsin sanada hepimizede

Bende suanda. 9.4 haftalik gebeyim Ama
Hastaneye gidip
Hapla dusurtucez cunku keselerin ikiside bos en son 1 hafta once bakdimizda
Bosdu … tup benek
Yaptirmisdim gecen senede dis gebelik
Yasadim

Bende suanda. 9.4 haftalik gebeyim Ama
Hastaneye gidip
Hapla dusurtucez cunku keselerin ikiside bos en son 1 hafta once bakdimizda
Bosdu … tup benek
Yaptirmisdim gecen senede dis gebelik
Yasadim
Gecmis olsun canim cok uzucu bir durum hapla baslayip kurtajla devam ediyolar oyle hapla kolayina dusmuyor insallah yeniden hamile kalirsin

Merhaba öncelikle rabbim bağışlasın evlatlarımızı dış gebelik geçirdikten 3 ay sonra hamile kalmışsınız .. dış gebeligi ameliyatla mı sonlandirdiniz iğneyle mi acaba.. bana iğneyle sonlandırma yapıldı düşmesini bekliyorum 6 ay korunma verdi dünya basima yıkılmış gibi aynı.. sizin 3 aya biraz şaşırdım sormak istedim

Merhaba teşekkür ederim amin 2 doz iğneyle sonlandı benimde. Doktorum bir adet dönemi korun yeter dedi belki kan değerleri karaciğer değerleri bunlarla alakalıdır herkesi farklı etkiliyor bu ilaç tabi

Merhaba teşekkür ederim amin 2 doz iğneyle sonlandı benimde. Doktorum bir adet dönemi korun yeter dedi belki kan değerleri karaciğer değerleri bunlarla alakalıdır herkesi farklı etkiliyor bu ilaç tabi
1 adet dönemi gayet moral verici bence.. bana 6 ay diyerek şok bir psikolojik uyguladı doktorum.. İlacın vücuttan tamamen atılması için 3-6 ay denmiş sizinkine şaşırarak çok sevindim açıkçası..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…