kızlar biyopsi sonucum cikti

user0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2024
70
14
23
merhaba arkadaslar ben bundan yaklasik 16 gun once falan konu acmistim öncesinde siğil şüphem varken bana sigil degil diyip yollamislardi 3 ay sonra yani 1 ay once boyutlarinin ilk haline göre inanılmaz buyudugunu ve cogaldiklarini gördüm 16 gun önce tekrar gitim benden hpv ve smear testi almadan direkt biyopsi almislardi bugun sonucum ciktii sizlerle paylasmak istedim

Eklentiler

• IMG_9761.png
    IMG_9761.png
    108,7 KB · Görüntüleme: 421
Alınan parçanın siğil olduğu teyit edilmiş biyopsiyle, şimdi hpv testi ve smear testi vermelisiniz.

sigil oldugunu teyit eden yazi hangisi acaba
Kondiloma yazan yer. Hpv yüksek riskli çıkarsa rahim ağzına kolposkopi+biyopsi yaptıracaksınız hücre bozulması var mı bakacaklar. Jinekolojik onkoloji bölümü tercih edin mutlaka.

Kondiloma yazan yer. Hpv yüksek riskli çıkarsa rahim ağzına kolposkopi+biyopsi yaptıracaksınız hücre bozulması var mı bakacaklar. Jinekolojik onkoloji bölümü tercih edin mutlaka.
aaa evet simdi gordum ben stresten pek bakamadim da hucre bozulmasi olsa biyopsi sonucunda cikmaz miydi

Çok geçmiş olsun. Bence de gözünüz aydın. En azından kanserli bir doku çıkmamış. Smear ve Hpv testi yaptırdınız mı? Yaptırmadıysanız bence yaptırın derim

Çok geçmiş olsun. Bence de gözünüz aydın. En azından kanserli bir doku çıkmamış. Smear ve Hpv testi yaptırdınız mı? Yaptırmadıysanız bence yaptırın derim
cok tesekkur ederim,yok hayir yaptirmadim zaten karar kagidimda biyopsi sonucuna göre degerlendirilecek yaziyor muhtemelen sonuc gostermeye gittigimde onlar bu testleri isteyecek onlar istemezse ben isteyip yaptiracagim cin gibi ileri seviye olan insanlarin biyopsi sonucunda yaziyormus aslinda ilerlemis bir durum olsa biyopsi sonucunda cikardi diye düşünüyorum belki de stres yapmamak icin kendimi kandiriyorum

Hücre bozulması rahim ağzında oluyor, siğil farklı bir şey. Siğil biyopsisinde cin 1-2-3 çıkmaz onun biyopsisi ayr
yani adami niye ugrastiriyorlar surekli anlamiyorum ki araba olmadigi zaman 2 otobus bir de duraklar arasi da uzun baya 2 saat falan sürüyor yani ne vardi hepsini o zaman yapsalardi en azindan smear ve biyopsisi ayni gun yapabilirlerdi surekli git gel yapmak cok yorucu ve inanilmaz vakit alici

yani adami niye ugrastiriyorlar surekli anlamiyorum ki araba olmadigi zaman 2 otobus bir de duraklar arasi da uzun baya 2 saat falan sürüyor yani ne vardi hepsini o zaman yapsalardi en azindan smear ve biyopsisi ayni gun yapabilirlerdi surekli git gel yapmak cok yorucu ve inanilmaz vakit alici
Ona ben de anlam veremedim keşke siz talep etseydiniz birkaç saniyelik iş test almak

cok tesekkur ederim,yok hayir yaptirmadim zaten karar kagidimda biyopsi sonucuna göre degerlendirilecek yaziyor muhtemelen sonuc gostermeye gittigimde onlar bu testleri isteyecek onlar istemezse ben isteyip yaptiracagim cin gibi ileri seviye olan insanlarin biyopsi sonucunda yaziyormus aslinda ilerlemis bir durum olsa biyopsi sonucunda cikardi diye düşünüyorum belki de stres yapmamak icin kendimi kandiriyorum
Siz smearı rahim ağzında var mı yok mu diye yaptıracaksınız. Belki de rahim ağzında lezyon oluşturmamıştır. Geçmiş olsun tekrardan

umarim dediğiniz gibi olur ve diger testlerim de temiz cikar cok tesekkur ediyorum saglikla kalin🫶🏼
Parça alındı mı acaba bende yarın parça aldrcam 3 ay devam eden kananamdan dolayı ve çok korkuyorum ilk defa aldrcm nasıl oluyo devlette bilmiyorum

Parça alındı mı acaba bende yarın parça aldrcam 3 ay devam eden kananamdan dolayı ve çok korkuyorum ilk defa aldrcm nasıl oluyo devlette bilmiyorum
gec gordum muhtemelen sen aldirmissindir durumunun nasil oldugunu paylasirsan cok sevinirim❤️lokal anestezi altinda o an hissetmiyorsun zaten sonrasinda biraz agri kanama olabiliyor benim kanamam 2,3 gun surmustu

X